Reem Acra v podzimní kolekci 2016 rozpoutala vášeň

Reem Acra v podzimní kolekci 2016 rozpoutala vášeň

Vášeň pro ženu. Látky. Krajky a detaily. Vášeň nespoutaná. Kouzelná a nekončící. Byla tím hlavním (ale ne jediným!), co si z přehlídky Reem Acra odnášíme. 

Kolekce je velmi svůdná a odráží představu žen o tom, jaké samy chtějí být,” to jsou slova návrhářky, kterými okomentovala pětačtyřicítku představených modelů na letošním Newyorském Fashion Weeku. A nemohla to popsat lépe. S nepopiratelným zájmem sledujeme precizní krajkové šaty a šifon tak tenký, že téměř není rozeznatelný od holé kůže. Látky se v přirozených záhybech vlní a splývají s postavou modelek až k molu. Šifon lehce namočený do oceánské modři ve spojení s obepnutými šaty z krajky připomíná kostým vodní panny. Zářivě žlutý satén s řasenou sukní zase sluneční princeznu. 

Temné pozadí, černé lesklé molo a naprosto specifická aura dodávala celé kolekci pocit, že se jedná o něco magičtějšího než jen přehlídku umělecky zpracovaných šatů. Ve vzduchu panovalo napětí, máčené v úžasu přítomných. Reem Acra nadchnula! Všudypřítomnost krajek, jemných drdolů, obojkovitých náhrdelníků a stříbrných kamínků evokovala bohatou Viktoriánskou dobu. I přesto modely působily nevinně a bezelstně. Podzimní kolekce byla obrovskou přehlídkou femme fatale. Jedné dokonalejší než druhé.  

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram