Reem Acra v Resort kolekci 2018 spojil zelenou, červenou a růžovou

Reem Acra v Resort kolekci 2018 spojil zelenou, červenou a růžovou

Značku známou pro svou zdobnost a bohatost možná v Resortu 2018 nepoznáte. Ze začátku určitě ne...

Reem Acra, který byl dlouho známý pro své svatební a večerní róby nazdobené kraječkami, mašličkami a volánky, se v posledních několika sezónách mění. Prvních několik modelů z kolekce Resort 2018 tomu jasně nasvědčuje. Návrhář dal na minimalistických střizích dohromady odstíny, které se jindy nekombinují - zelenou a růžovou a červenou a růžovou. Výsledek je výrazný právě díky barevné kombinaci, protože střihově navrhl Acra pouze hladké pouzdrové šaty.

V duchu hladkých minimalistických modelů uvedl návrhář také několikero večerních šatů. Ty už však ladil do daleko jemnějších odstínů, a byť vsadil pouze na půvabný lesk saténu, povedlo se. Dlouhé róby v sobě kombinovaly černou se stříbrnou a bledě modrou s tmavě modrou a o jejich přechody se postaral tenký metalický proužek. Reem Acra se však své pověstné zdobnosti nevzdal úplně...

Protože téměř z jedné poloviny zařadil do aktuální kolekce modely bílé s částečnou krajkou i celokrajkované a nechal s nimi kontrastovat černou mašli. I přestože byly šaty daleko jednodušší, než jsme zvyklí, už se nedá hovořit o minimalismu. Po shrnutí celého Resortu 2018 vlastně dojdeme k tomu, že návrhář zapůsobil na oba protipóly - minimalistky i milovnice jeho typické zdobnosti. 

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram