REKLAMNÍ KAMPAŇ KE KOLEKCI PRADA RESORT 2017

REKLAMNÍ KAMPAŇ KE KOLEKCI PRADA RESORT 2017

PRADA představuje svou nejnovější kampaň, kterou v Miláně nafotil Willy Vanderperre. Uhádnete, která slavná herečka obsadila hlavní roli?

Jessica Chastain, která se v kampani PRADA objevuje vůbec poprvé, je často popisována jako „herečka s velkým H“. Dokáže diváky magnetizovat v jakékoli roli, díky své neukojitelné touze stát se někým jiným, dokonce i když hraje sama sebe, jako v tomto případě pro PRADU.

Série fotografií, zaměřená na dědictví značky a její hluboké kořeny, zobrazuje PRADU v roli PRADY – přičemž nezastupitelnou vedlejší roli zaujímá majestátní italská metropole. Ačkoli snímky evokují filmový únik, byly nafoceny tam, kde je PRADA nejvíc doma. Tedy poblíž velice známých milánských míst, jako jsou Občanské planetárium „Ulrico Hoepli“, ulice Daniele Manina či nedávno otevřené Fondazione PRADA.

 

 

Jessica Chastain je na fotografiích zachycená, jako by se chystala na cestu. Při té příležitosti má na sobě zosobnění toho, co PRADA představuje, extrakt značky. Co PRADA umí nejlépe, je kombinovat v oblečení a doplňcích rebelství a eleganci. Proto tu nechybí tolik překvapivé střety textur a vzorů, atributy ženskosti s typicky mužskými záměry a nové přístupy ke tvarům a materiálům, kterými je značka známá.