Retro nebo pořádně bláznivá módní spolupráce? To jsou Teletubbies s designérem Christianem Cowanem

Retro nebo pořádně bláznivá módní spolupráce? To jsou Teletubbies s designérem Christianem Cowanem

Britský televizní seriál s ikonickým kvartetem Teletubbies znovu ožívá a hodlá ovládnout svět módy. Barevné postavičky se staly múzami britského návrháře pro jeho novou rozmarnou kolekci.

Poté co si Tinky Winky, jedna ze čtyř postav legendárních Teletubbies z let 1997 až 2015 „ukradla“ přehlídku na New York Fashion Weeku, rozhodl se britský návrhář Christian Cowan, zapojit do kampaně k nové kolekci celou čtveřici i s Dipsy, Laa Laa a Po.

Limitovaná edice je ideální pro mladé dospělé spotřebitele, kteří vyrostli na Teletubbies a nyní se do nich znovu zamilují. Teletubbies jsou v kolekci představeni v jejich typických módních pózách společně s modelkou Emily Unkles a modelem Mattem van de Sande. Potisky s fotkami Teletubbies jsou každodenní nezbytností, najdeme je na mikinách s kupucí, na tričkách i džínových kouscích. Cowanův hravý design spojuje Teletubbies s ikonickými módními kampaněmi z 90. let, což celku dodává velké nostalgické vibrace.

Autor kolekce, známý pro své živé a často i náladové módní návrhy, říká, že zábavné a hravé osobnosti těchto postav odpovídají jeho estetice designu. Cowanova předchozí spolupráce se značkou Crocs je toho důkazem. Aktuální kolekce je bohatou a barevnou oslavou Teletubbies jako ikon popkultury, které si získaly srdce fanoušků po celém světě. Kampaň ke kolekci nafotil Oscar Ouk a ať už jste fanouškem originální show nebo jen oceníte výrazné designy, tato kolekce má pro každého něco.

 
 
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram