Rihanna oficiálně uvádí vlasovou péči, na kterou nedá dopustit

Rihanna oficiálně uvádí vlasovou péči, na kterou nedá dopustit

Impéirum Fenty Beauty získává nejnovější přírůstek, který spatří světlo světa už 13. června. Rihanna tak ukončila řadu spekulací a oficiálně oznámila rozšíření svých kosmetických produktů. Tentokrát se zaměřila na vlasovou péči, která je pro zpěvačku hodně důležitá.

 

Zpěvačka a magnátka na poli krásy oficiálně v úterý oznámila svou novou vlasovou péči přezdívanou Fenty Hair, která se připojuje ke stávající řadě Fenty Beauty. Ta kromě Rihanniny značky Savage x Fenty zahrnuje také řady Fenty Skin a Fenty Fragranace. 

„Víte, jak moc je pro mě důležitá úprava vlasů. Měla jsem téměř každou texturu, barvu i délku vlasů, od tkaných copánků až po přírodní, a proto uvádím na trh flexibilní vlasovou řadu, kdy jediný produkt je navržen tak, aby posiloval všechny typy vlasů, což je to, co skutečně potřebujeme!“ napsala zpěvačka v oznámení novinky na svém instagramovém profilu. 

V krátkém filmu, které k vlasové péči vzniklo, je Rihanna oblečená v béžovém trenčkotu se svým krátkým sestřihem a ptá se: "Are you ready?" Poté se vydá přes předměstskou čtvrť, zatímco na obrazovce se střídají záběry lidí s houževnatými kudrlinkami, dlouhými copánky, rovnými i jinými vlasy a všichni si užívají vlasové produkty Fenty Hair.

Zatímco podrobnosti o konkrétním sortimentu a cenách jsou stále utajeny, značka oznámila, že celý sortiment bude k dispozici na stránkách značky Fenty od 13. června 2024. Fanoušci se ale mohou zaregistrovat na webových stránkách značky a získat včasný přístup k nákupu zbrusu nová kolekce již od 10. června.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram