Rozlučte se s řasenkou a umělými řasami!

Rozlučte se s řasenkou a umělými řasami!

Dlouhé nebo husté? Tmavé a vytočené? Mohou být také umělé? O čem to mluvíme? Ano samozřejmě o našich řasách, které jsou velmi důležitou součástí naší tváře, protože silnými a dlouhými řasami si můžeme okamžitě zkrášlit tvář, která může být díky tmavým řasám mnohem krásnější a svěžejší.

Metody prodlužování mohou být v kosmetických salonech velmi drahé a také jde jen o dočasné řešení. Představujeme vám cenově dostupnou, přirozenou a naprosto bezpečnou cestu k dlouhým a hustým řasám, která poskytne výsledky již po 2-4 týdnech pravidelného používání – sérum na růst řas Lux-Factor.

Proč ho zbožňujeme?

Sérum na řasy je nejrychleji působící přírodní stimulátor pro růst, hustotu a posílení řas. Je to profesionální, klinicky testovaná terapie pro zrychlený růst a krásný vzhled vašich řas. Díky 100% přírodním složkám je vhodný také na citlivé oči a nezpůsobuje alergické reakce.210214124_917095128852868_8316957145174358321_n.jpg

Jak to funguje?

Sérum vytváří tenkou ochrannou vrstvu, která chrání řasy před škodlivými vnějšími vlivy. Zabraňuje jejich lámání a vypadávání a zároveň stimuluje růst nových řas – čímž zajišťuje hustší řasy. Díky pečlivě vybraným ingrediencím je sérum na řasy vhodné i v kombinaci s make-upem. Další potěšující vlastností séra je, že při pravidelném používání řasy získají tmavší barvu, což vytváří make-up efekt i bez použití řasenky. 

Aplikace, která vám zabere jen minutu času!

Aplikaci séra na řasy se doporučuje opakovat 2x denně, ráno a večer. Už za 2-4 týdny se můžete těšit z úžasných výsledků.

1. Před použitím dobře očistěte okolí očí, pokud nosíte kontaktní čočky, před aplikací je vyjměte.
2. Pomocí dodaného aplikátoru naneste tenkou vrstvu séra na oční víčka, těsně vedle řas.
3. Po aplikaci počkejte minutu, než se sérum vstřebá.

Je vaše obočí řídké a světlé?

Obočí je jakoby rámem naší tváře. Většina žen chce husté a dobře tvarované obočí, které zcela změní rysy a tvar obličeje. Máte-li obočí v důsledku trhání řídké, jen stěží dosáhnete požadovaného vzhledu. Dobrou zprávou je, že sérum na řasy funguje i na obočí! Stimuluje růst chloupků u kořínků, zabraňuje vypadávání a lámání, čímž urychluje růst obočí a výsledky jsou patrné již po 2 týdnech používání. 

Umělé řasy a sérum na řasy

Pokud se přece jen nechcete vzdát umělých řas, můžete si zajistit zdravý růst vašich přirozených. Sérum je vhodné použít i na umělé řasy, neboť ochrání vaše přirozené před agresivními lepidly a zabrání jejich lámání.

Rozlučte se s řasenkou a umělými řasami!

Sérum na řasy si můžete objednat pouze na stránce www.luxfactor.com nebo na bezplatném telefonním čísle 296 182 861. Pospěšte si, protože všechny produkty Lux-Factor jsou nyní dostupné s 50% slevou. Na každý nákup poskytujeme 30denní záruku. Pokud nejste spokojeni, vrátíme vám vaše peníze za nákup a to bez jakýchkoli otázek.

POZOR! SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

Pokud byste si chtěli objednat sérum na řasy za nejnižší možnou cenu, dáme vám 16% slevový kupón. Při objednávce na stránce www.luxfactor.com nebo na čísle 296 182 861 řekněte, že máte kód na 16% slevu: MCZ16

Při koupi 2 sér máte dopravu zdarma a při koupi 3 získáváte dárek dle vlastního výběru v jakékoli hodnotě. Pospěšte si, kód platí jen do konce měsíce. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram