Roztomilé vánoční oblečky pro vaše pejsky

Roztomilé vánoční oblečky pro vaše pejsky

Vánoce jsou už za dveřmi, dárky nakoupené, cukroví upečené, ale co váš pejsek? Máte doma čtyřnohého mazlíčka, pro kterého uděláte první poslední? Pak se inspirujte dnešním článkem a udělejte psíkovi na svátky radost.

zdroj: pixbay

Není překvapením, že většina domácností má svého mazlíčka jako člena rodiny a utrácí za něj stejné peníze jako za ostatní. Chcete podtrhnout kouzelnou vánoční atmosféru i nějakým tím stylovým kouskem pro vašeho pejska?

Vánoční barvy

Není nic rozkošnějšího než pejsek ve vánočním svetru, čepici nebo motýlku. Slaďte se s rodinou. Pořiďte vánoční obleček pro vašeho pejska a zvěčněte památku fotografií. Pokud se sladíte do stejných barev, bude to opravdu nádherná vánoční fotka rovnou do rodinného alba.

zdroj: pexels

Typickou vánoční barvou je červená v různých odstínech, takové oblečky jsou pro pejsky a jejich páníčky nejoblíbenější. Můžete zvolit zelenou v barvě vánočního stromku nebo modrou zdobenou sněhovými vločkami.

Obleček pro každé plemeno

Vánoční oblečky pro vaše pejsky, které vypadají nejen krásně, ale i zahřejí vašeho chlupáčka. Je libo vánoční svetr s motivy vloček nebo sobů, příjemnou mikinu s parožím nebo motýlek ve vánočních barvách? Udělejte sobě i svému mazlíčkovi radost.

Není důležité, jestli máte malé, střední nebo velké plemeno, slušivý obleček padne každému. Stačí jen změřit délku od kohoutku po zadeček pejska a nezapomenout na obvod krku. Pokud váš pejsek nemá rád oblečky, můžete zvolit motýlka nebo vánoční obojek s vodítkem. Vánoční nadílku si zaslouží i váš čtyřnohý parťák.

zdroj: pexels

„Stejně jako v klasickém retailu i u segmentu s domácími mazlíčky platí, že Vánoce jsou důležité období, kdy chovatelé více utrácejí. Předvánoční období tvoří zhruba třetinu celkových tržeb,“ říká ředitelka PetCenter Lucie Zdražilová, uvedl zdroj seznamzpravy.cz.

zdroj: pexels

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram