Rozvlňte své kadeře – nový účes máte za chvilku!

Rozvlňte své kadeře – nový účes máte za chvilku!

Času málo a po nás se chce, abychom vypadaly skvostně

Glam vzhled můžete získat celkem snadno z jakéhokoliv účesu. Stačí přidat pár módních vln. V žádném případě nepropadněte ale touze po hlavě podobné květáku z 80. let. Právě naopak.

Vlasy si umyjte, nejlépe šampónem který vám pomůže k výraznému lesku, pak přidejte prostředky, nejlépe tužící pěnu, na zvýšení objemu a vysušte. A teď přichází ta fáze, kdy ze svých vlasů uděláte účes pro slavnostní příležitost. Jdeme je rozvlnit!

Účesy, které vás rozvlní!
Vlny jsou známkou elegance. Zejména ty decentní, jenom jemně naznačené, s nádechem retro. Když si připravíte dokonalý základ, t. j. vlasy krásně lesklé, hladké a s objemem, pak už stačí rozvlnit pomocí natáčky, kulmy nebo fénu s kulatým kartáčem například ofinu, konce kadeří nebo vlasy po straně obličeje. Někdy stačí zatočit úplný koneček na mikádo ostříhaných vlasů, někdy to chce obří vlnu po celé délce vlasů. Základem glam vzhledu jsou ale velké vlny, který drží dohromady, ne samostatně zvlněné vlasy nebo malé části pramenů. Takže ulízat a pak rozvlnit! To jsou módní slavnostní účesy pro tuto sezónu! Rozvlnit můžete téměř každý účes, dokonce i ten extra krátký a zkusit si tak emancipovaný účes dam z 20. a 30. let minulého století. Extra dlouhý účes můžete poté, co jej uhladíte a rozvlníte, zkusit sepnouT, třeba jen do zcela obyčejného koňského ohonu na temeni nebo za krkem. Na sepnutí použijte okrasné spony, rozhodně nestačí obyčejná gumička. Vlasy jsme tedy ulízaly, rozvlnily a teď je třeba vše doladit k dokonalosti make-upem a oblečením. Zkuste v této sezóně vzhled podtrhnout elegantními večerními rukavičkami. K tomuto účesu s nádechem retro stylu budou dokonale ladit!

 

Zdroj obrázků: Becomegorgeous.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram