Rtěnky Caresse i lesky na rty Caresse Shine od L´Oréal Paris vás osloví luxusním vzhledem i sametovou aplikací!

Rtěnky Caresse i lesky na rty Caresse Shine od L´Oréal Paris vás osloví luxusním vzhledem i sametovou aplikací!

Caresse od L´Oréal Paris je nová generace rtěnek a lesků na rty.

Jestliže si chcete udělat radost novou rtěnkou a nejde vám jen o kvalitu, ale také o její vzhled, bude rtěnka Caresse od L´Oréal Paris skutečným skvostem vaší kabelky. Zlatý obal působí luxusně a na rozdíl od levných umělých obalů rtěnek zaujme každého, před kým rtěnku vytáhnete.

Díky elegantní rtěnce Caresse Rouge zvýrazníte navíc své rty v neuvěřitelně svěžích a živých barvách. Zažijte hedvábně jemnou aplikaci díky olejovému složení, které vaše rty hydratuje a dodá jim lesk. Vybrat si můžete z dvanáct odstínů rtěnky podle toho, jaká se vám líbí nebo k jakému outfitu ji plánujete použít. I cena nové rtěnky Caresse od L´Oréal Paris (doporučené maloobchodní cena je 199,90 Kč) je přívětivá a umožní vám pořídit si třeba hned několik odstínů rtěnky najednou.

S lesky na rty Caresse Shine od L´Oréal Paris vytvoříte dojem nevinné svůdnosti. Osm odvážných a výrazných odstínů dodá rtům brilantní lesk a zářivou barvu, která podtrhne vaši eleganci a šarm. Rtěnka Caresse od L´Oréal Paris i lesky na rty Caresse Shine od L´Oréal Paris se nás snaží oslovit především hebkostí pocitu při aplikaci, novými odstíny a svoji jemnou a poddajnou strukturou. Pro mne osobně je nejlákavější design rtěnky a lesku a velký výběr odstínů, u kterých nebudu muset dělat kompromisy a vybrat si ten, který mám skutečně v oblibě.

 

Zdroj obrázků: L´Oréal

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram