Růžové trendy pro Podzim/Zimu 2015

Růžové trendy pro Podzim/Zimu 2015

Pojí se vám růžová barva automaticky s panenkou Barbie? Byla to vaše oblíbená barva, když vám bylo pět? Nebo ještě stále je? Pak vás jistě nadchnou aktuální zimní trendy v růžové.

Červené koberce nejsou žádnou výjimkou. I na nich se lila, jahodová, meruňková, starorůžová či lososová z času na čas objeví. Růžovou si totiž oblíbily světové módní domy jako Prada či Chanel, ale rády je nosí i populární osobnosti.

Růžová se může velice rychle zařadit mezi anekdoty – dobré, špatné nebo ošklivé. My vám ji však představíme ve svůdném odstínu, tedy ve slušivém kabátku pro Podzim/Zimu 2015.

V první řadě musíte najít správný odstín růžové. Vnímejte zbarvení své pleti, svých vlasů, i to, která růžová vám lichotí. Bledé typy žen by neměly volit mdlé odstíny růžové, mohly by splynout s podzimní mlhou. Nebojte se přidat syté odstíny rtěnek. Nejlepší výsledek vytvoříte, jestliže si s růžovou začnete rozumět. Jde vlastně o trošku statečnosti. Vnímat ji jako plnohodnotnou barvu, ne jako dětský odstín pro panenky. V podstatě může růžová působit úzkostlivě, proto je klíčem nosit jí se vší noblesou a s absolutní bezstarostností.


 

Růžová pohltila hned několik módních přehlídek, které proběhly v rámci módních týdnů po celém světě. Podzim a zima 2015 nemají být v sebemenším případě mdlé. Výrazné sukně, kabátky i šaty přinesly pro toto období jeden spojující fakt: růžovou!

Nosit růžovou a přitom si zachovat silný postoj, možná není na první pohled ničím snadným. Na ten druhý však zjistíte, že nejde o řešení složité rovnice. Růžová je skutečně ženskou barvou, vyznačuje vytrvalost i sílu. V podstatě by se dala označit za alternativu červené barvy.


 

Je pravdou, že je obtížné předvídat, zda budou ženy po obdobích minimalismu a retro mánie nakupovat okázalé štěstí v podobě růžového oblečení. Pravděpodobně, i když budou zprvu malinko váhat, nakonec nejspíš i ty nejzdrženlivější podlehnou a začlení růžovou do své skříně.


 

pinterest.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram