Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Rychlé účesy s šátkem, které zachrání vaše vlasy během pár minut

Zaspíte a nestíháte si umýt hlavu? Pokud nechcete vlasy spínat do mastného drdolu, zkuste vlasy ozvláštnit šátkem. Hodí se k většině oblečení a účes máte hotový za pár minut. Zapomeňte na hektická rána a zkroťte své vlasy do krásného účesu.

zdroj: pexels

Šátky jsou vhodné pro každé věkové kategorie a zároveň mohou být tím nejúžasnějším doplňkem do vlasů, pokud víte, jak je správně upravit. Můžete je stylizovat mnoha způsoby. Uvažte si culík, zapleťte šátek do copu nebo ho omotejte kolem čela. Nezáleží na tom, jaký je den nebo počasí, šátkem nikdy nic nezkazíte! Navíc vám dodá na šmrncu. Kde takový šátek vzít? Pravděpodobně máte ve skříni nějaké staré šátky po babičce, které by se pro tento trend skvěle hodily. Šátky jsou hezké a dekorativní, takže opravdu skvěle ozdobí váš vzhled. Povzneste svůj každodenní outfit na vyšší úroveň tím, že si šátek nahodíte do vlasů.

Culík s šátkem

Uvažte si culík s šátkem a vytvořte si nevšední vzhled. Můžete si vyčesat vlasy do culíku a svázat gumičkou, pak až na gumičku uvázat šátek pro větší pevnost. Nechte šátek splývat po zátylku volně s vlasy, rozhodně to přitáhne všechny pohledy k vám a ozvláštní váš look.

zdroj: unsplash

Stylový drdol

Jeden z nejoblíbenějších způsobů je omotání šátku kolem drdolu. Můžete ho použít na vysoký i nízký drdol, přičemž konce šátku buď volně vyčnívají nebo jsou svázané velkou mašlí. Je to opravdu rychlý způsob, jak drdol ozdobit a udělat z každodenního drdolu originální účes. Místo jednoho drdolu můžete vytvořit dva pro mladistvější vzhled.

zdroj: pexels

Čelenka nebo boho

Klasický způsob nošení šátku ve vlasech jako jednoduchá čelenka. Omotejte si šátek kolem hlavy mírně za linií vlasů a zavažte ji na krku nebo na temeni hlavy. V případě potřeby šátek zajistěte sponkami nebo pinetkami. Pro bohémské pocity si šátek uvažte kolem čela a svažte vzadu na hlavě na uzel.

zdroj: unsplash

Retro styl

Omotání šátku kolem celé hlavy udrží váš účes neporušený při cestování v kabrioletu nebo na větrem ošlehané lodi, a když dorazíte do cíle, stačí ho rozvázat a neponičíte si účes. Šátkem si také můžete vlasy svázat a získáte tak mazaný způsob, jak si ve větru poradit s poletujícími vlasy.

zdroj: unsplash

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram