S tímto trikem dosáhnete efekt botoxu přímo z pohodlí domova

S tímto trikem dosáhnete efekt botoxu přímo z pohodlí domova

Už po 25. roce života se na pokožce začínají objevovat první známky stárnutí. Pleť ztrácí svoji pružnost, rychleji se objevují vrásky a jemné linky, kterých se chceme zbavit.

 

Kvůli nespokojenosti se svojí pletí se mnohé ženy rozhodnou pro botox, který s sebou přináší řadu vedlejších účinků a bolesti. Představujeme vám trik, který vám pomůže dosáhnout napnuté a hladké pokožky bez vrásek přímo z pohodlí domova.

Používání botoxu může být také škodlivé

Při používání botoxu může dojít k mnoha vedlejším účinkům, které mohou být velmi nepříjemné. Bolesti hlavy, krku, změna hlasu, sucho v ústech nebo očích a dokonce i potíže s dýcháním a polykáním. Při předčasném použití může botox urychlit i proces stárnutí, jelikož úbytek svalové hmoty vede k ještě většímu výskytu vrásek.

Zajímá vás trik, jak se zbavit otravných vrásek přímo z pohodlí domova?

Chtěli byste to udělat bez bolesti a vedlejších účinků a ještě ušetřit? Vrásek a jemných linek se můžete zbavit použitím krému proti vráskám. Patentovaná formule proti vráskám je profesionální klinicky ověřená terapie proti vráskám a stárnutí pleti. Dodává pokožce pružnost a zlepšuje její tón.

Chcete i vy vyzkoušet nejefektivnější trik proti vráskám?

Objednávku můžete uskutečnit pouze na stránce www.luxfactor.com nebo na bezplatném telefonním čísle 296 182 861. Pospěšte si, momentálně Vám nabízíme 50% slevu a při větším nákupu i poštovné ZDARMA a DÁREK.

Pro dodatečnou slevu 17 % zadejte do objednávky slevový kód: MODA17 Pozor! Dodatečný slevový kód je platný jen do konce měsíce.

Seznamte se se zázračnou složkou vyplňující vrásky

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, nachází se v tekutině kolem oční bulvy, pojivové a nervové tkáně, kůže a kloubů. Svým působením účinně působí na elasticitu pokožky, podílí se na procesech tvorby kolagenu a elastinu, stará se také o hydrataci a pevnost pokožky. Má mimořádně dobrou schopnost zadržovat vodu ve tkáních, jelikož dokáže zadržet až 1000 násobek objemu vody s ohledem na vlastní hmotnost. Je také klíčovou složkou zdravé pokožky.

Nedostatek kyseliny hyaluronové se nejrychleji projeví výskytem vrásek

Jak pokožka stárne, naše buňky produkují méně kyseliny hyaluronové a ty stávající se začínají rozpadat. To může způsobit vysušení pokožky. Právě to je jeden z faktorů zodpovědných za stárnutí pokožky, jako jsou jemné linky a vrásky a ztráta elasticity. Kyselina hyaluronová intenzivně hydratuje pokožku. S pomalým uvolňováním molekul vody je pokožka neustále hydratována a vyživována přímo zevnitř. Stimuluje růst kožních buněk a umožňuje tvorbu kolagenu. Svým působením úspěšně skrývá vrásky, udržuje hladkou pokožku a mladistvý vzhled.

Kosmetika s obsahem kyseliny hyaluronové je vhodná pro všechny typy pleti

Při výběru hyaluronu byste si však měli dávat pozor. Hyaluron dovážený z Číny není vždy klinicky testován a může dojít k alergickým reakcím. Vyberte si krém proti vráskám Lux-Factor 4D Hyaluron, který obsahuje 100% přírodní kyselinu hyaluronovou evropského původu, která je dermatologicky testována.

Věděli jste, že s používáním omlazujících přípravků je nezbytné začít už před 30. rokem života?

Odborníci se domnívají, že péče o pleť s kyselinou hyaluronovou je důležitá již v mladším věku. Již po 25. roce života se na pleti začínají objevovat první známky stárnutí, které lze dobře skrýt a včasnými opatřeními zpomalit proces stárnutí. S účinnou hydratací pokožky lze začít již po 20. roce života, protože právě hydratace chrání pokožku před vysušováním a vnějšími vlivy.

Trik pro dosažení efektu botoxu

Vyzkoušejte trik, který vám zajistí mladistvější vzhled a hladkou a pevnou pokožku již za 2-4 týdny. Zabere vám to jen minutu času.

1. PŘED POUŽITÍM JEMNĚ OČISTĚTE TVÁŘ, KRK A DEKOLT
K čištění obličeje používejte neagresivní přípravky. Dbejte na to, abyste make-up dobře odstranili, protože ucpává póry a může způsobit skvrny na pleti.

2. NA CELOU TVÁŘ NANESTE TENKOU VRSTVU KRÉMU
Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Krém 4D HYALURON lze použít také na krk a dekolt. Je vhodný také pro péči o oční okolí.

3. NECHTE KRÉM VSTŘEBAT SE
Počkejte několik vteřin, než se krém vstřebá, pak můžete pokračovat v nanášení make-upu. Krém 4D HYALURON je také výborným podkladem pod make-up, neboť má lehkou texturu a nezanechává pocit mastnoty. Při pravidelném používání krému Lux-Factor 4D Hyaluron bude vaše pleť napnutá a bez vrásek. Bez bolestivého botoxu můžete vypadat o 10 let mladší.

30denní záruka

Nyní můžete svůj nákup uskutečnit 100% bezpečně, neboť na každou vaši objednávku vám nabízíme 30denní záruku. Pokud nejste spokojeni, můžete produkt vrátit a my vám vrátíme kupní cenu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram