Sedm trendy náušnic, které budou velet roku 2024 a jak je kombinovat

Sedm trendy náušnic, které budou velet roku 2024 a jak je kombinovat

Éra elegantních doplňků s přírodními prvky, inspirované velkými módními domy s notnou dávkou minimalismu, to jsou trendy náušnice pro letošní rok. Nechte letos své šperky, aby doplnily váš outfit a zároveň ukázaly vaši estetiku a osobité vyjádření.  

Mušle

Náušnice z mušlí se objevují jako okouzlující trend pro rok 2024. Vzhledem k tomu, že v roce 2023 převládala estetika mořské panny, námořní téma pokračuje i letos. Hledejte kousky, které vyzařují námořnickou eleganci, díky čemuž jsou skvělou volbou pro přímořské akce a dodávají městskému outfitu nádech rozmaru. Pokud vás tento trend oslovil, vybírejte náušnice s leštěným zlatým povrchem, který podtrhne přirozenou krásu skořepiny a zajistí, že se stanou ústředním bodem vašeho outfitu. Zkombinujte je s bílými lněnými šaty nebo vzdušnou halenkou, abyste navodili letní atmosféru.

Netradiční kruhy

Kruhy jsou nadčasovým designem náušnic a pro rok 2024 se ze své klasické podoby dostávají k netradiční siluetě.  Vybírejte propojené vzory i směs barevných kovů. Tyto obroučky jsou moderním zvratem ke mnohaleté klasice a jsou vhodné pro ty, kteří rádi kombinují tradici s nádechem nečekaného. Kontrastní kovy se mohou zrcadlit ve vašem výběru oblečení. Například bílá hedvábná halenka v kombinaci s černou sukní nebo naopak. Tyto náušnice jsou dostatečně univerzální pro den i noc.

foto: Pexels 

Květiny

Pokud chcete svému vzhledu dodat smysl pro přirozenost, pak se poohlédněte po květinových náušnicích. Styl jako je tento odráží botanickou romantiku, ideální pro zdůraznění ženské přitažlivosti. Z květinových náušnic vybírejte ty, které se vyznačují jemnými okvětními lístky a mají v sobě perly nebo drobné kameny, které celé náušnici dodají na lesku. Květinové náušnice se skvěle hodí k pastelovým tónům oblečení, které jsou ozvěnou rozkvetlé jarní zahrady. Při volbě sofistikovaného večerního vzhledu nechejte náušnice vyniknout oproti jednoduchým elegantním černým šatům.

Dramatické manžety

Ušní manžety nejsou žádnou novinkou, rok 2024 ale volá po tom, abychom do tohoto stylu vnesli trošku drama. Manžety vysázené jiskřivými krystaly nebo dražšími kameny jsou pro tento trend jako stvořené. Jsou odvážné a ideální pro večerní nošení nebo na speciální události, kde chcete zazářit. Zvolte k nim šaty nebo top s elegantním výstřihem a vlasy sčesejte od obličeje do uhlazeného drdolu nebo je směřujte za jedno ucho, aby manžeta hezky vynikla a dostalo se jí pozornosti, kterou si zaslouží.

Moderní geometrie

Baví vás výrazné tvary a kontrasty? Ideální volbou pro vás budou geometrické tvary náušnic. Tyto náušnice vyjadřují výraz svými definovanými liniemi. Chcete-li je zvýraznit, noste je s minimalistickým oblečením, jako je elegantní černý rolák nebo strukturované sako. Tyto náušnice nejlépe vyniknou, když k nim nebudete přidávat další šperky nebo pouze v decentním vzoru, jako je jemný prstýnek nebo klasický řetízek na krk.

foto: Pexels 

Minimalistické serpentýnky 

Minimalisté náušnice ve tvaru hada nebo také serpentýn jsou jedním z trendů pro letošní rok, který spojuje jednoduchost s luxusem. Vinutá silueta hada je ideální pro závěsné manžety na uši nebo výrazné klasické styly náušnic. Díky plynulým liniím jsou tyto náušnice ideální pro elegantní šatník. Kombinujte je s halenkou s decentním výstřihem a úzkou sukní. Tyto náušnice vypadají skvěle jak samostatně tak v kombinaci například s tenkým řetízkem.

Jediná náušnice

Odvážný, sofistikovaný i výjimečný styl odhaluje jedna jediná náušnice. Vlasy sčesejte na stranu, aby měla dostatečný prostor vyniknout a vybírejte takovou náušnici, která je výjimečná a opravdu přitáhne všechnu pozornost.

Od rozmarných mušlí až po minimalistické hadí vzory, každý styl jedinečně ukazuje vaši individualitu. Ať už je to romantika květinových tvarů nebo odvážná geometrie moderních kousků, klíčové je nosit je sebevědomě. Nechte se těmito náušnicemi inspirovat k experimentům se svým stylem a pozdvihněte každodenní vzhled pomocí správného páru náušnic.

foto: Pexels

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram