SegraSegra představuje limitku „počmáranou” oceňovaným ilustrátorem Markem Ehrenbergerem

SegraSegra představuje limitku „počmáranou” oceňovaným ilustrátorem Markem Ehrenbergerem

Česká oděvní značka SegraSegra přichází s další výraznou kolekcí. Tentokrát se spojila s ilustrátorem a grafickým designérem Markem Ehrenbergerem, který proslul svým netradičním přístupem k barvám a tvarům.

foto: se svolením značky segrasegra

Limitovaná kolekce sestává z legín, kraťas, pláštěnky a čepice, na nichž dominují výstřední motivy hlav.

Funkční, české, odvážné

SegraSegra se od svého počátku specializuje na udržitelné oblečení, které je především funkční. Proto je chloubou nové kolekce pláštěnka, která má k obyčejnosti hodně daleko, nic podobného jste pravděpodobně ještě neměli šanci vidět. Ale komplikovaný proces navrhování stál rozhodně za to. Kromě toho, že vás ochrání proti dešti, je specialitou pláštěnky kapsa, ze které lze v případě potřeby udělat tašku. V podzimním počasí se na tuto novinku můžete spolehnout.

Pláštěnku s motivem hlav pořídíte za 5 400 Kč na segrasegra.cz. Exkluzivní kousek šije SegraSegra pouze na objednání

Opravdu unikátní legíny

Legíny s vysokým pasem a anatomickými členícími švy kopírujícími křivky těla vznikaly v české dílně téměř rok. Cílem bylo vytvořit dokonalý střih, který krásně drží na těle. A podařilo se. Na eshopu nebo v letenském atelieru navíc můžete volit ze dvou variant, krátkých a dlouhých.

„Marek nám všechny ilustrace vytvořil na míru. A my jsme se rozhodly vyrobit každé legíny trochu jiné. Vznikla tak originální limitka, která zákazníkům zaručuje, že v tomto oblečení budou opravdu výjimeční,” vysvětluje zakladatelka značky Dáša Mertová.

Legíny s vysokým pasem dlouhé stojí 1 750 Kč a krátké nad kolena 1 550 Kč, pořídíte je na segrasegra.cz nebo v prodejně segrasegra na Praze 7

Čapka nejen pro cyklisty

Kromě legín vznikla v rámci limitované kolekce také ilustrovaná unisex cyklo-čapka s nápisem AHOY!, která pozdraví za vás.

Stejně jako všechny výrobky SegraSegra je i čepice vyrobená v České republice. Ocení ji jak cyklisti, kteří ji mohou nosit i pod přilbu, tak chodci.

AHOY! - Cyklo čepice, na segrasegra.cz nebo v prodejně značky za 590 Kč

„Hlavová limitka představuje po kolekci s Tomski Polanski další spolupráci, ze které máme velkou radost. Jedná se o velice dlouho a pečlivě připravované novinky,” říká Dáša Mertová ze SegraSegra. Uvidíte, třeba motivy hlav a androgynních obličejů, z nichž žádný není stejný, a přece jsou mezi sebou propojeny, učarují i vám.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram