Šest tipů na třpytivé valentýnské dárky

Šest tipů na třpytivé valentýnské dárky

Po roce se opět blíží svátek všech zamilovaných. Svatý Valentýn pomalu klepe na dveře, a i když se jedná o svátek, který u nás nemá dlouholetou tradici, má mnoho příznivců. Ti intenzivně přemýšlejí, jak co nejlépe obdarovat svou drahou polovičku.

Pokud se to týká i vás, máme pro vás originální inspiraci. Dárek, kterým zaručeně potěšíte každou ženu, je samozřejmě šperk. To je stará známá pravda a své o tom vědí v  Antique Cinolter, který působí na českém trhu již 30 let. Ať už zvolíte některý z kousků ozdobených tradičními srdíčky nebo náušnice či prsten s rudými kameny, rozhodně nebudete litovat. V nabídce Antiques Cinolter najdete spoustu nádherných šperků, jeden hezčí než druhý. A jestli je vaše láska opravdu velká, můžete se porozhlédnout po diamantech, ty jsou totiž investicí na celý život. Jak kdysi prohlásila herečka Zsa Zsa Gaborová: „Nikdy jsem nepociťovala k žádnému muži takovou nenávist, abych mu vrátila diamanty.“

Pokud se pro ten správný šperk neumíte rozhodnout, máme pro vás pár tipů na ty nejkrásnější valentýnské dárky.

 

Obsah obrázku hudba, píšťala, knoflík oliva, příslušenství

Popis byl vytvořen automaticky

NÁUŠNICE RŮŽIČKY - Náušnice vyrobené ze žlutého 14karátového zlata a řezaného mořského korálu do tvaru plastických růžiček, 6 500 Kč.

 

Obsah obrázku zbraň, příslušenství

Popis byl vytvořen automaticky

ZLATÝ PRSTEN S TURMALÍNY A DIAMANTY - Prsten vyrobený ze žlutého 14karátového zlata zdobený pěti turmalíny a šesti diamanty 8/8 brusu, 22 000 Kč.

 

ZLATÝ PRSTEN SE SYNTETICKÝM RUBÍNEM A DIAMANTY - Prsten vyrobený v kombinaci žlutého a růžového 14karátového zlata zdobený syntetickým rubínem, v němž je zasazený starobrusný diamant vážící 0,06 ct. Po stranách ho doplňují další starobrusné diamanty, 28 000 Kč.

 

Obsah obrázku kovové nádobí, klíč

Popis byl vytvořen automaticky

ZLATÝ PRSTEN CHOPARD - Prsten „srdce“ značky Chopard z kolekce Happy Diamonds, zhotovený ze žlutého 18karátového zlata, 28 000 Kč.

 

Obsah obrázku řetěz

Popis byl vytvořen automaticky

ZLATÉ NÁUŠNICE S RUBÍNY A DIAMANTY - Visací náušnice vyrobené ze 14karátového žlutého zlata s přírodními rubíny smíšeného kapkovitého brusu, 280 000 Kč.

 

Obsah obrázku interiér, jídelní nádobí

Popis byl vytvořen automaticky

STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY - Krásné stříbrné párové svícny s dolním okrajem zdobeným figurálním a rostlinným prolamovaným reliéfem, 26 000 Kč.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram