Šestinásobné zářijové Interview

Šestinásobné zářijové Interview

Zářijové vydání časopisu Interview nabízí svým čtenářům hned šest hlavních stran. Číslo nese název The Photographers Issue a každá obálka ho prezentuje v trochu jiném duchu.

Vydání The Photographers Issue vzdává hold talentovaným fotografům nejen svým názvem. Interview vybralo šestici fotografů, aby každý z nich vybral ženu, jež podle jeho názoru nejlépe reprezentují slovo krása.

Steven Klein zvolil Nicole Kidman, dvojice Mert Alas a Marcus Piggott zase Naomi Campbell. Patrick Demarchelier si jako svůj objekt vybral Keiru Knightley, Craig McDean herečku Amber Vallettu, Peter Lindbergh oslovil Léu Seydoux a Mikael Jansson modelku Dariu Werbowy.

Šéfredaktor Keith Pollock o vydání prozradil, že s pořizováním šesti hlavních stran se nedělaly žádné servítky: ,,Nebyla žádná omezení. Hodně se cestovalo. Fotili jsme ve Švédsku, na Ibize, v Londýně, Paříži a v New Yorku. Žádný z fotografů nebyl na tom samém místě." Každá z múz posléze svého fotografa vyzpovídala, s výjimkou Merta Alase a Marcuse Piggotta, s nimiž dělal rozhovor italský návrhář a kreativní ředitel módního domu Givenchy Riccardo Tisci.

Vydání o vícero obálkách bývá většinou velkým riskem. Více jak třísetstránkové číslo zářijového Interview ale působí velmi lákavě, vizuálně i obsahově.

Zdroj: fashiongonerogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram