Sháníte na poslední chvíli dárek pro milovníky módy? Věnujte Zalando poukaz

Sháníte na poslední chvíli dárek pro milovníky módy? Věnujte Zalando poukaz

Je pro vás důležité, jaká energie a styl z vás vyzařuje? Rádi svým outfitem dáváte najevo své postoje, pocity a vlastní unikátnost? Tím pádem vám Zalando nabídne širokou paletu barev, vzorů a střihů, díky kterým nezůstane vaše estetické cítění už nikdy upozaděné.

Co je to Zalando?

Zalando by se jednoduše dalo přirovnat k velkému internetovému obchodnímu domu s nepřeberným množstvím módních kousků všemožných světových značek. Oblíbená společnost vznikla v roce 2008 v Berlíně a je dominantním hráčem evropského módního trhu. To ostatně naznačuje i obrat společnosti z roku 2021 čítající 8 miliard eur.

A co vlastně můžete na Zalandu nalézt? Dámské, pánské i dětské oblečení všeho druhu od proslulých značek jako Levi's, Adidas nebo třeba Stradivarius, Calvin Klein, Tommy Hilfiger či Karl Lagerfeld. Nesmí chybět ani obuv, různé doplňky a designerské kousky. 

Zdroj: Zalando

 

K módě rychle a jednoduše

Někdy je potřeba s nákupem neotálet. Když vám těsně před svátky nebo narozeninami teče do bot a všechny kamenné prodejny jsou už dávno zavřené, dárkové poukazy vás mohou spasit doslova na poslední chvíli. A pokud zrovna sháníte dárek pro příznivce módy, dárková karta Zalando je skvělou volbou. Díky elektronickému doručení e-mailem dárek získáte hned po uhrazení objednávky.

Uplatnění dárkové karty je hračka a její velkou výhodou je neomezená platnost. S využitím tak obdarovaný nemusí pospíchat. V klidu si vybere oblečení přesně podle svého gusta a  Zalando mu vybrané kousky doručí do několika málo dní.

Co jsou Givery?

Givery.cz je e-shop nabízející velké množství nejrůznějších dárkových poukazů. Vybere si zde skutečně každý. Portál nabízí dárkové poukazy na elektroniku, kosmetiku, dekorace do domácnosti nebo třeba populární streamovací služby Netflix a Voyo.

A kdybyste si přece jen nebyli jistí, vždy můžete sáhnout po univerzální Givery poukázce, která držiteli umožňuje pořídit si jakýkoliv jiný poukaz z nabídky Givery.cz!

Výhody nákupu přes Givery

A proč že jsou vlastně poukazy na Givery.cz tak oblíbené? Především pro jejich nesporné výhody oproti fyzickým nákupům. Dárkové poukazy lze doručit jak okamžitě e-mailem, tak poštou přímo domů nebo na pobočku Zásilkovny. Metod platby je ještě více. Využít můžete běžný i rychlý bankovní převod, platební kartu nebo platbu hotovostí na terminálech Sazky.

Pokud se navíc rozhodnete pro doručení ve fyzické podobě, můžete zvolit elegantní řešení v podobě luxusního dárkového provedení, které už je zkrátka hotovým dárkem.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram