Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Kolekce kožených kabelek, které budete chtít nosit každý den. Originální zpracování i klasické prvky. The Myth - mýtus - z módního domu Alexander McQueen.

Mýtus - tak se nazývá nová kolekce kožených kabelek značky Alexander McQueen. Nádherné zpracování promyšlené do posledních detailů. Hladká kůže, přední kapsa na uzavírání v podobě diamantové spony, hlavní kapsa na zip s detailem vytlačeného jména - Alexander McQueen. Součástí je nastavitelný a zároveň odnímatelný popruh, takže lze nosit, jak jen se vám zlíbí.

Celá kolekce je v prodeji v několika barvách a provedení. Inspirací pro zářivé barvy byly ohrožené druhy květin, a tak byly kabelky představeny v sytě růžové, červené nebo výrazně zelené. Nechybí klasická černá nebo khaki. Třešinkou celé kolekce je černá a bílá verze s kontrastním prošíváním. A pozor! Naše favoritka se stříbrnými hroty.

Nadčasový kousek, který se ve vaší sbírce neztratí. Ba naopak! Ideální velikost, do které vměstnáte vše potřebné a možná ještě kousek místa zbyde. A ať už se rozhodnete pro odvážnější kombinaci nebo zvolíte jednobarevný outfit, jedna z těchto krásek se postará o to, abyste byla nepřehlédnutelná.

 

alexandermcqueen.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram