Skvostná svatební kolekce Reem Acra 2016 vám vezme dech

Skvostná svatební kolekce Reem Acra 2016 vám vezme dech

Krajkované části, luxusní lesklé sukně a neuvěřitelné zpracování. Americká značka Reem Acra nám předvedla šaty, na které jen tak nezapomeneme!

Přiznejme si to na rovinu. Všechny svatební šaty jsou úžasné, jsou-li šité dle konvencí, na které jsme zvyklí. A všechna světová módní jména umí představit kolekce se svatebními šaty, ze kterých se nám tají dech. Přesto dokázala návrhářka Reem Acra ve své jarní Bridal kolekci ještě o trochu víc. Vzala nám dech nejen prvním nebo posledním modelem, jak už to tak u přehlídek bývá. Naopak, s každým dalším modelem se naše nadšení stupňovalo. Až jsme došli do okamžiku, kdy jsme se ptali sami sebe - jde to ještě dál? Můžeme se nadchnout a zamilovat ještě víc? 

Ano, prosím. Jde to. A ty úchvatné šaty pošité korálky a drobounkými perličkami s lesklými krajkami a širokými smetanově bílými sukněmi milovat budeme! Ať chceme, nebo ne. Americká designérka svou jarní svatební kolekcí servíruje všem nevěstám vysněné šaty z pohádky jako na stříbrném podnose. Doslova. Molo, po kterém se modelky procházely bylo šedé, s kovově stříbrným leskem. 

Acra pojala kolekci ve stylu "Everybody is a Star" a my jsme názoru, že tuto filosofii dokonale splnila a přenesla do každého jednotlivého modelu, který byl na přehlídce představen. Její nevěsty v bohatě krajkovaných a zdobených šatech opravdu zářily. Před nasimulovanou jasnou noční oblohou připomínaly víly z pohádek. Svatební šaty Acry měly ale i příchuť decentního sexappealu - o ten se postaraly hluboké výstřihy a vrchní části látky nahrazené krajkou! 

Každá nastávající nevěsta chce být na své svatbě pohádkově nádherná a především - mít skvostné šaty. Není pochyb, že právě takové jsou nejnovější modely Reem Acra.

Zdroj: reemacra.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram