Sluneční brýle LV SUPER VISION

Sluneční brýle LV SUPER VISION

Louis Vuitton představuje sluneční brýle LV Super Vision pro muže. Sluneční brýle LV Super Vision se na přehlídkovém mole poprvé objevily během přehlídky kolekce na sezónu jaro/léto 2024, která byla debutem Pharrella Williamse v roli kreativního ředitele pánských kolekcí módního domu Louis Vuitton. Design tohoto módního doplňku nám má „přiblížit budoucnost“.

Sluneční brýle LV Super Vision, inspirované fotografií, přichází ve čtyřech ultra-moderních trendy variacích: kulaté, hranaté, nízké hranaté a v leteckém stylu. Každý model je vyrobený z nylonu v pryžovém efektu a napodobuje tak estetiku ikonických designů fotoaparátů.

Brýle zdobí jedinečné detaily, jako vyvýšený stříbrný rám, diskrétní motivy Damier a bílé nápisy, evokující styl domu Louis Vuitton a funkce inspirované fotoaparátem. 

foto: se svolením Louis Vuitton

Obruby brýlí LV Super Vision jsou černé, v khaki odstínu a základních barvách, jako je červená či žlutá, v závislosti na stylu. Kulatá verze – k dispozici v černé barvě – je opatřena doplňkem připomínajícím „krytku objektivu“ s nápisem Louis Vuitton. Všechny modely mají bílé nápisy uvnitř čoček a elegantní iniciály Louis Vuitton ve stříbrném tónu na stranicích.

 
foto: se svolením Louis Vuitton

Sluneční brýle LV Super Vision jsou v prodeji v buticích po celém světě.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram