Sofistikovaná elegance – to je Bottega Veneta

Sofistikovaná elegance – to je Bottega Veneta

Diskrétnost, kvalita a elegance v podání precizní řemeslné práce. To jsou šperky Bottega Veneta. Módní dům Bottega Veneta vytváří nový standard luxusu, vyjadřující filosofii individuality a sebevědomí.

Bottega Veneta se může pyšnit neměnnými vlastnostmi, které tuto značku definují. Vynikající řemeslné zpracování, inovativní design, moderní funkčnost a nejvyšší kvalita použitých materiálů.

Většina šperků Bottega Veneta jsou vyráběny v malých dílnách ve Vicenze, v jednom z nejznámějších italských měst, proslulé tradiční výrobou šperků. Přestože město Vicenza bylo kdysi známé jako Città Dell'oro, město zlata, pro Bottega Veneta je to město stříbra.

Odtud pochází také stříbrný set s horskými křišťály, poskytující své nositelce moderní, leč sofistikovaný luxus. Set z leštěného stříbra zahrnuje výrazný elegantní prsten, masivní náramek s pozlacenými obrysy, které díky transparentnosti kamene umocňují hru světla. Okouzlující náhrdelník smyslně souzní s ženským dekoltem, stejně tak jako náramek, jež díky promyšlenému otevírání ovine vaše zápěstí.

Šperky se stěžejním motivem kultovního propletení nabízí kultivovanost s luxusním starožitným nádechem. Leštěný povrch ještě více umocňuje kontrast hladkých a ručně rytých akcentů.
 

V kolekci šperků Bottega Veneta najdeme také set plný asymetrie, inspirovaný námořními uzly a cívkami. Všimněte si mimořádného detailního provedení, které je stejně krásné jako neobvyklé.

Zajímavé jsou také masivní a překvapivě lehké kousky. Především rafinovaný náramek s kombinací stříbra a kůže nappa. Preciznost a rafinovaný design jsou také charakteristické pro výrazný až odvážný náhrdelník.

Obletována houfem motýlků si přijdete díky šperkům s ikonickými motýli Bottega Veneta. Jejich krása je ukryta v jednoduchosti provedení. Lesklé okraje křídel lemují ruční, jakoby vybledlé rytiny se starožitnou úpravou.

V kolekci hraje také velkou roli porcelán a zirkon. Masivní šperky laděné do zlata ukrývají jedinečné spojení hnědého porcelánu, zirkonů a stříbra.  Jsou naprosto mimořádné, plné kontrastů a souladu. Jednotlivé porcelánové prvky byly vyrobeny KPM výhradně pro Bottega Veneta.

Třpyt zirkonu vás okouzlí také úžasným setem náhrdelníku, náramku a náušnic.

Ať už jsou šperky jednoduché, složitě propracované či masivní, vždy je viditelná jedinečná kombinace tradičního mistrovství a dech beroucí inovací.

Zdroj: bottegaveneta

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram