Soňa Hlaváčková představuje kolekci „Ztraceno v překladu“

Soňa Hlaváčková představuje kolekci „Ztraceno v překladu“

Návrhářka Soňa Hlaváčková je známá svými luxusními modely

Nejluxusnějším prvkem kolekce jsou kabáty z ultra lehkého a jemného italského kašmíru. Jejich hlavním rysem jsou výrazné sklady, které odlehčují vrchní část a dávají volnost pohybu. Ve svém kabátě tak nebudete spoutaná, ale okusíte dosud neznámou volnost, kterou zimní modely nikdy nedovolovaly.

Černý kašmírový kabát pořídíte za 19 500 Kč.

Velmi svůdné jsou skládané sukně, které dávají vyniknout nohám, opticky je zeštíhlují a prodlužují. Lehká vlna, ze které jsou sukně ušité, se dá snadno kombinovat se vším, co máte doma v šatníku, ale naprosto skvěle se hodí k dalším modelům ze Soniny kolekce.

Sukni z italské vlny pořídíte za 6500 Kč.

Svůdné kašmírové sako přepásané elegantním opaskem v úrovni pasu, je dalším prvkem, který opticky prodlužuje nohy a budete se v něm cítit svobodně a sexy. Dokonalý střih rukávů umožňuje více pohybu a krásně vypracované klopy působí mladistvě a lehce rebelsky. I elegantně oblečená dáma tak prozrazuje svůj nadhled a vnitřní jiskru.

Krémové sako pořídíte za 15 500 Kč.

Vlněné šedé sako v kombinaci s černou sukní s rozparkem je pekelně sexy. Hluboký výstřih donutí všechny, se kterými jednáte, myslet pouze na jedinou věc, udržet pohled do vašich očí a nezabrousit do výstřihu. Dá vám to absolutní kontrolu nad průběhem jednání, a tento kostýmek můžete označit jako vítězný.

Sako ze směsi vlna-hedvábí pořídíte za 14 500 Kč a sukni za 7000 Kč.

Až jako vycházkový působí komplet s béžovými kalhotami. Ty dají vyniknout zejména štíhlé postavě, ze které udělají svůdnou gazelu. Složitě skládané a precizně střižené sako je další z řady elegantních, a přitom velmi svůdných modelů z dílny návrhářky. Společně dodávají něžné tajemno a dáma, která bude Sonin model nosit, si bude pohrávat s obdivnými pohledy mužů i závistivými pohledy žen. Užívejte si, jak vám to sluší. Tento pocit se pozitivně podepíše na vaší náladě a pracovním i soukromém úspěchu.

Sako pořídíte za 16 500 Kč a kalhoty za 7500 Kč.

Pohádkově půvabné jsou hedvábné topy, které svými sklady působí křehce a žensky. Naprosto uhrančivě budete vypadat jak v práci, tak ve společnosti, neboť modely jsou určené k nošení pro každou příležitost.

Hedvábné topy pořídíte za 8500 Kč.

Nová kolekce Soni Hlaváčkové prozrazuje její hravost a zálibu v krásných a snadno nositelných modelech. Materiály, které používá, patří k těm nejlepším z evropské tvorby a způsob střihu, jakým je zpracováván, se dá nazvat revolučním.

Soňa opět boří mýty o nepohodlném a těsném podzimním oblečení a posunuje hranice módy. Váš podzim bude lehký, příjemný a plný hravé ženskosti.

 

Zdroj obrázků: archív Soňa Hlaváčková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram