Španělská značka kosmetiky SCENS ORGANIC & VEGAN uspokojí i ty nejnáročnější muže a ženy

Španělská značka kosmetiky SCENS ORGANIC & VEGAN uspokojí i ty nejnáročnější muže a ženy

Certifikáty oceněná veganská kosmetická řada představuje domácí i profesionální péči o pleť a tělo, určenou ženám i mužům. Celým pojetím svých produktů značka naplňuje světový trend takzvaného „hidden luxury“ v kosmetice.

Nechte vaše tělo hýčkat exkluzivní péčí nové organické kosmetiky SCENS ORGANIC & VEGAN. Od tradiční bio kosmetiky se SCENS liší maximální povolenou koncentrací účinných přírodních složek. Výrobce se navíc nelimituje genderovým omezením a nabízí péči, která respektuje individuální potřeby každého typu pleti. Právě v osvojení si potřeb své vlastní pleti tkví dle SCENS umění poskytnout ji tu nejlepší péči.

Filozofie značky zdůrazňuje důležitost kvality toho, co aplikujeme na pokožku, obdobně jako to, co užíváme vnitřně a věří v sílu čistě přírodních ingrediencí. Ve vysoce kvalitních produktech SCENS je uplatněno přesvědčení, že příroda uchovává ty nejkvalitnější složky pro péči o pleť a pokožku těla. Každá složka je pečlivě vybírána a využívány jsou pouze nejčistší a nejúčinnější látky extrahované z exkluzivních rostlin planety. Důraz je kladen i na kvalitu a důvěryhodnost dodavatelů jednotlivých ingrediencí. SCENS je účinná kosmetika bez parabenů, sulfátů nebo silikonů, obohacená vysoce účinnými složkami maximální čistoty, které poskytují mimořádné výsledky v péči o pokožku. SCENS splňuje certifikaci podle normy ISO, je držitelem certifikátu VEGAN od The Vegan Society a od organizace proti testování na zvířatech PETA získala také certifikaci. Název značky je odvozen od dvou zásadních pojmů: esence - vlastní identita složení a sense – smysl.

foto: se svolením SCENS ORGANIC & VEGAN

Decentní přírodní vůně produktů SCENS uspořádaná na základě principu čichové pyramidy je jako luxusní parfém, který podtrhne osobnost. Produkty se pyšní přísadou těch nejkvalitnějších esenciálních olejů. SCENS nabízí minimalistickou řadu, kde si vystačíte s 3 až 4 produkty. Nerozlišuje denní a noční péči, rozlišuje pouze typ pleti při výběru krému. Pleťové krémy, ale i oleje jsou hydratační a jemně roztíratelná textura se okamžitě vstřebává do pokožky. Skleněné obaly produktů v sobě spojují eleganci a ohled na životní prostředí. Jsou vyrobené z tónovaného skla, který chrání účinné složky před negativními vlivy světla a oxidace, zatímco zároveň podporují recyklaci.

Za zmínku stojí skutečný diamant SCENS WOW - All-In-One intenzivní pleťová péče s kyselinou hyaluronovou a extraktem z lékořice, představující intenzivní pleťovou péči zajišťující okamžité výsledky. 

Rozjasňující, hydratační a zpevňující krém proti stárnutí SCENS LA CREME LUMIERE - Intenzivní rozjasňující krém s antioxidanty a vitamínem obsahuje nejvíce vitamínu C (kyseliny askorbové) na světě. Kombinace všech zdrojů vitaminu C z něj činí mimořádně účinný krém. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou o 3 molekulových hmotnostech.

V produktu SCENS L’ELIXIR FACE OIL - Elixír - Omlazující olej na obličej naleznete elixír složený z 17 účinných olejů, který svým celkovým složením nabídne srovnatelný efekt s účinky botoxu. Tím je dosaženo použitím tzv. „bio botoxu, peptidu Spilanthol. Peptid působí jako anestetikum na svaly obličeje, takže dokáže snížit svalovou kontrakci. Pleť bude hladká a ubyde vrásek. Kromě dalších vysoce účinných složek se pyšní přírodní náhradou retinolu, bakuchiolem, který pomáhá vyrovnávat tón pleti, redukuje vrásky a zklidňuje pleť.

Za zrodem exkluzivní značky SCENS ORGANIC & VEGAN stojí úspěšný muž, milovník krásy, přírody a zvířat, Steven Bullon. Po absolvování pařížské La Sorbonne získával zkušenosti ve spolupráci s prestižními kosmetickými značkami. Po přestěhování do Barcelony se připojil k Yves Saint Laurent Beauté, kde vyvinul úspěšné komunikační strategie pro několik značek, včetně Yves Saint Laurent, Stella McCartney, Alexander McQueen a Boucheron. Dále se věnoval vedení dvou prestižních časopisů, Les Nouvelles Esthétiques a Tocado. V roce 2015 se pustil do svého osobního projektu – vývoje kosmetiky SCENS. O úspěchu svědčí i oblíbenost značky mezi známými osobnostmi, používá ho např. světová fotbalová hvězda Lionel Messi. "Messi mi vyprávěl, jak od své partnerky dostal Uvolňující tělový olej mé značky, který mu velmi pomohl při regeneraci svalů. Natolik si jej oblíbil, že se rozhodl používat SCENS ve svém luxusním SPA hotelu v Barceloně,” říká zakladatel značky Steven Bullon.

foto: se svolením SCENS ORGANIC & VEGAN

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram