Speciální edice pánských a dámských hodinek SEAMASTER PLANET OCEAN SOCHI 2014

Speciální edice pánských a dámských hodinek SEAMASTER PLANET OCEAN SOCHI 2014

Značka OMEGA a olympijské hry Vám přináší speciální edici hodinek

Švýcarský výrobce luxusních hodinek OMEGA udává tempo v mnoha oblastech hodinářského řemesla.
Od roku 1932 je oficiálním časoměřičem olympijských her.
Se svou hluboce zakořeněnou sportovní historií se OMEGA nadšeně zúčastní dalších olympijských a paralympijských her, v nichž se největší světoví sportovci utkají o zlaté medaile. Jako oficiální časomíra bude podporovat spolupráci mezi Mezinárodním olympijským výborem, sportovními federacemi, sportovci a dodávat každému okamžiku jeho jedinečnost.

Součástí letošní olympijské kampaně u značky OMEGA je i speciální edice pánských a dámských hodinek SEAMASTER PLANET OCEAN SOCHI 2014. Každá varianta má počet kusů omezen na 2014.

V roce 1932 OMEGA prezentovala model Marine - první potápěčské hodinky na světě. Tehdejší produktoví designéři by byli zajisté potěšením tím, že i po více než osmdesáti letech je stále značka synonymem pro potápěčské hodinky.
Limitovaná edice OMEGA Seamaster Planet Ocean 37,5 mm SOCHI 2014 sdílí s větší variantou robustní pouzdro a všechny znaky profesionálních potápěčských hodinek. Přesto zde nalezneme několik odlišných prvků, které z nich dělají zásadní vzpomínku na olympijské hry v Soči.

Pouzdro s průměrem 37,5 mm má jednosměrnou lunetu z bílé keramiky s potápěčskou minutovou stupnicí. Identické značení prvních minut v modré a červené barvě doplnily barevné indexy šest a devět.

Tyto hodinky, s ideální velikostí pro ženy, mají broušené zadní dýnko nesoucí emblém olympijských her v Soči 2014. Po obvodu je gravírováno číslo kusu z limitované edice a Si14, značení křemíkové setrvačky.

Indexy na bíle lakovaném číselníku a ručky jsou vyplněny materiálem Super-LumiNova, který ve tmě svítí modře. Výjimkou je minutová ručka a tečka na lunetě, které svítí zeleně. To usnadňuje odečet uběhnutého času. Datum je na pozici třetí hodiny.

Uvnitř limitované série Seamaster Planet Ocean 37,5 mm SOCHI 2014 bije co-axiální kalibr 8520 vlastní konstrukce. Nemagnetický křemíkový vlásek a setrvačka jsou výjimečně odolné proti otřesům a dalším vnějším vlivům. Vodotěsnost je 600 m/2000 stop.

Na hodinky je poskytována čtyřletá záruka.

Zdroj: omegawatches.com.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram