Šperky z Bali mají léčebnou moc

Šperky z Bali mají léčebnou moc

Ručně vyráběné šperky mají své kouzlo, tím oplývají i kameny. V kombinaci pak může vzniknout jedinečný výrobek s léčebnou mocí.

Léčivá moc kamenů je v posledních letech vyhledávaným pomocníkem v mnoha oblastech, proto i šperky z kamenů, kterým bylo požehnáno šamanem na Bali, nemohou uniknout naší pozornosti.

 

Náramek Beach Babe

Ručně vyrobený náramek Beach Babe pocházející z ostrova Bali, připomíná život na pláži a burácení vln, tyrkysové vody i teplý vánek. To vše v kombinaci léčí a vyživuje srdce i ducha.

Náramek je vyroben z kamene Rose Quartz, který je známý pro svoji schopnost otevřít srdeční čakru pro všechny druhy lásky. Od lásky platonické, přes lásku romantickou, až po lásku k sobě samému. Stříbro navíc zvyšuje plynulou řeč při rozhovoru, stimuluje vlastní pozornost a podporuje usnadnění některých úkolů a jejich chápaní.

Náramek Beach Babe dostává požehnání šamanem z důvodů očištění kamenů a nabití šperků pozitivní energií, aby sloužily svému nositeli právě léčebnou mocí.

Řetízek Mála My Life is Energy

Nejenom náramek, ale i řetízek Mála má svou duši. Její kameny podporují komunikaci a činnost štítné žlázy. Věří, že zmírňuje křeče, vyrovnává nedostatek vápníku a harmonizuje nervový systém. Kouřový křemen pomáhá při zmírňování stresu a úzkosti a dokáže uklidnit hyperaktivní mysl. Rozptyluje strach, rozmetá depresi a negativitu a podporuje pozitivní myšlení a jednání.

Každý šperk má svůj příběh, mnoho kamenů má léčebnou moc a dohromady dokážou potěšit nejenom oko, ale i duši.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram