SPOJENÍ NATALI RUDEN A VERONIKY KAŠÁKOVÉ? KRÁSA A DOBROČINNOST!

SPOJENÍ NATALI RUDEN A VERONIKY KAŠÁKOVÉ? KRÁSA A DOBROČINNOST!

Když se v chladnějším období procházím v Praze, vnímám ženy a jejich kabáty. Vůbec netuší, že jim jejich zimní šatník krade křivky a ženský půvab. Proto jsem absolutně nadšený z kabátů návrhářky Natali Ruden. 

Mohl bych však klidně mluvit všeobecně. Návrhářčina tvorba vždy podtrhuje ženskost, dokonce bych řekl, že na tom staví a přesně v podobném duchu se nese nová kolekce pro podzim/zima 2017. Talentovaná návrhářka Natali Ruden nám navíc udělala velkou radost, když pro svou novou kolekci jako hlavní tvář oslovila krásnou Veroniku Kašákovou. Proč?

natali-ruden-veronika-kasakova02.jpg

KRÁSA A DOBROČINNOST

Spojení této dvojice produkuje totiž nejen vzhlednou kolekci ale také dobročinnost. Natali se totiž rozhodla pomoci nadačnímu fondu Veroniky Kašákové, která to v životě neměla zrovna lehké, jelikož již od mala vyrůstala v dětském domově. Modelka ušla velkou cestu. Pracovala na sobě, stala se finalistkou Miss, napsala obdivuhodnou knihu, a jak už jsem zmínil, založila také nadační fond, který pomáhá dětem v dětských domovech. Tleskám!

JEDNODUCHÁ, PŘESTO SEBEVĚDOMÁ

A nyní ke kolekci. Vždy jsem na Natali obdivoval její schopnost chápat ženské pokolení, postavu, křivky, zkrátka každý detail. Kolekce názvu Alchymie není jiná. Jednotlivé modely nejsou pouze dalšími kousky do šatníku, ale hlavně skvělou vizitkou každé ženy, jež se nebojí své ženskosti, barev a střihů, které dokonale podtrhují krásu těla. Kolekce si zahrává s jednoduchostí, přesto první pohled jasně říká: “Jsem sebevědomá a vím, co chci!“. Královské materiály, jako je hedvábí, kašmír a vlna rozhodně potěší. A barevné spektrum? WOW! Jak si můžete všimnout, návrhářka zvolila velmi výrazné barvy (fialová, červená), ale samozřejmě též zakomponovala elegantní černou. Krom kabátů kolekce také obsahuje okouzlující šaty, které nositelce stoprocentně zajistí světlo reflektorů. Kolekce nemá chybu.

natali-ruden-veronika-kasakova03.jpg

KAMPAŇOVÉ SNÍMKY

Na závěr bych rád pochválil kampaňové fotografie, jelikož a logicky jsou velmi důležité. Snímky totiž velmi často ničí kouzlo kolekcí návrhářů po celém světě. Dlouho jsem neviděl takto podařené fotky. Líbí se mi souznění mezi nabízeným produktem, krásnou modelkou a kompozicí.

 

Co říkáte na novou kolekci návrhářky Natali Ruden?

nataliruden.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram