Sportování i v době menstruace už není přítěží. PUMA x Modibodi uvádí na trh nejnovější kolekci menstruačního prádla

Sportování i v době menstruace už není přítěží. PUMA x Modibodi uvádí na trh nejnovější kolekci menstruačního prádla

Sportovní menstruační prádlo je v poslední době velmi žádané zboží. Aby taky ne, když nespočtu žen po celém světě umožní plně se soustředit na jejich sportovní výkon a cítit se pohodlně i během menstruace. Globální značka PUMA a značka absorpčního oblečení Modibodi se znovu spojily, aby vytvořily další kolekci nejprodávanější řady sportovního menstruačního prádla.

Spodní prádlo bylo navrženo tak, aby každé ženě dodalo sebevědomí a pocit podpory během menstruace. Materiály kombinují jedinečnou patentovanou technologii Modibodi se sportovním know-how značky PUMA. Nová kolekce PUMA x Modibodi je navíc vyrobena z 82 % recyklovaného materiálu a kombinuje měkké, prodyšné tkaniny, které se dokonale přizpůsobí pohybu těla. Může se také pochlubit třemi vrstvami vnitřní technologie, které dokážou absorbovat až 15 ml tekutiny, aniž by zanechaly stopy na sportovním oblečení. 

Kalhotky jsou snadno nositelné a skvěle se schovají pod jakékoliv sportovní oblečení. Nejnovější kolekce překvapí třemi novými designy, které dokáží absorbovat množství tekutiny, potu a vlhkosti odpovídající 2-3 tamponům, a to ve velmi krátkém čase. Navíc slouží jako skvělá alternativa k jednorázovým vložkám s křidélky, slipovým vložkám a tamponů, a to během každé oblíbené sportovní aktivity. Super tenká, skrytá absorpční podšívka Modibodi, pomáhá předcházet únikům a nežádoucím skvrnám a obsahuje nepropustnou bariérovou vrstvu pro ochranu, která odvádí vlhkost a pot a uzamyká tekutinu a zápach.

Kolekce nabízí tři různé barvy: palmovou zelenou, palmovou modrou a perskou modrou. Zahrnuje také tři střihy: cheeky, classic brief and boyshort, s různými úrovněmi absorpce od lehké až po středně silnou.

Aktivní menstruační řada byla navržena pro maximální ochranu a výkon a je nyní k dostání ve vybraných obchodech i online. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram