SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Klub CCC

Klub CCC čeká na všechny milovníky trendů a skvělých příležitostí. Každý nákup je dalším krokem k novým možnostem a atraktivním slevám. Momentálně má klub v České republice přes milion členů. Je také jedinečnou módní komunitou plnou inspirace a trendů. Jako jeden z mála klubů nabízí svým členům více než jen nasbírané body. Můžete se zúčastnit krásných akcí jako například Taky Care Day značky Sprandi. Zážitek je často více než sleva, proto je nám tato cesta hýčkání stálých zákazníků více než sympatická.


Zdroj: se svolením CCC

Taky Care Day

V úterý 28. června 2022 se v Praze na Malé Straně uskutečnilo sportovní a wellness odpoledne Sprandi Take Care Day. Pro každého znamená péče o sebe sama něco jiného. Značka Sprandi ctí diverzitu a individualitu, zároveň zdůrazňuje, abychom v moderní uspěchané době nezapomínali na odpočinek a dbali o své psychické i fyzické zdraví. V tomto duchu se neslo odpoledne, které nabídlo mimo jiné lekci jógy na čerstvém vzduchu pod vedením lektorky Barbary Skuherské (zakladatelka jogového studia Namastery). Následoval workshop výroby aromaterapeutických vykuřovadel s Hankou z Anemone, vlastní výrobky si hosté mohli odnést s sebou domů. Milovníci jógy se mohli během prosluněného odpoledne občerstvit ovocnými šťávami. V kouzelném prostředí zahrady Hartigovského paláce si hosté vychutnali chvíle plné relaxu a seznámili se také s novinkami z kolekce SPRANDI classic. Atraktivní akci si nenechali ujít zástupci médií a přední influenceři. Nechyběli zde ani členové Klubu CCC. 


Zdroj: se svolením CCC

Sprandi 

Značka Sprandi, která se primárně zaměřuje na sportovní obuv pro muže a ženy, spadá do portfolia jedné z největších obuvnických firem ve střední Evropě. Po aktivním programu, který si značka v rámci Taky Care Day pro hosty připravila, si návštěvníci navíc mohli prohlédnout a vyzkoušet stávající i nové modely, které momentálně značka nabízí. Například kousky z kolekce classic, v jejíž letní kampani září herci Kyle MacLachlan, Finn Wolfhard a supermodelka Amber Valletta.


Zdroj: se svolením CCC

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram