Stále vyhledávaná kosmetika, která přežila století

Stále vyhledávaná kosmetika, která přežila století

Spousty produktů se těší velké oblibě. Zajímat by nás mohly ale ty, které se staly oblíbenými již před sto lety. A jsou dodnes. Kolik výrobků Nivea máte vy?

 

Krémy slibují omlazení i o desítky let, šampóny z odbarvených vlasů vykouzlí takové, jako má herečka v počítačově upravené reklamě a my tomu stále věříme. Co se ale spíše poohlédnout po značkách, které na trhu přeci jen něco vydržely? Protože kde jinde než tam získat co nejvíce z hledané jistoty? 

Značka, která slaví 100 let je Nivea. Přežila celé století, její krém v modrém plechovém kelímku zná snad každý. Neslibuje zázraky, ale vždy vás zachrání, když vás na horách potká nečekaný vítr a nebo když v létě zapomenete krém. Pleť hydratuje a je věčným pomocníkem jak pro děti tak dospělé.
Na to, jak se s časem měnilo jeho balení, se podívejte na obrázku. 

Ovšem Nivea není jedinou značkou, která je tu s námi tak dlouho. Kvalitní a doceňovanou dekorativní kosmetiku nám už od roku 1863 nabízí franouzské Bourjois. Značka začínala v Paříži a její produkty byly směřované pouze pro divadelní herce.

 

Jeden z její škály produktů je pro Bourjois opravdu typický. Je jím Little Round Pot Blush. Tvářenka v roztomilé krabičce je nabízená ve 12 jedinečných odstínech. Její balení dodnes oklouzluje po celém světě. Je jemná, snadno se roztírá a zapracovává do pleti. A přestože je to babička, dnes a denně láká další ženy aby po ní sáhly a stává se jejich stálicemi. 

Třeba nemusí značky vydržet celých 100 let, abyste o nich mohla říci, že jsou kvalitní. Někdy to ale může být zárukou kvality.

Zdroj: nivea.cz
bourjois.com 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram