Stop nedokonalostem!  Čistá a regenerovaná pleť   již za 7 dní

Stop nedokonalostem! Čistá a regenerovaná pleť již za 7 dní

Zná to asi každý z nás. Když se to nejméně hodí a chceme vypadat skvěle, objeví se na obličeji nevzhledný pupínek či další nedokonalosti pleti. Kazí náš vzhled, ale nepřidají ani na psychické pohodě. Nechcete-li se takového překvapení dočkat, vsaďte na řešení, jež nabízí NIVEA v podobě nové produktové řady NIVEA DERMA Skin Clear. 

Černé tečky, ucpané póry, pupínky a další nedokonalosti pleti trápí nejen teenagery, ale  i dospělé. NIVEA proto přichází s novou produktovou řadou NIVEA DERMA Skin Clear určenou pro ženy i muže. Nabízí produkty pro hloubkové čištění pleti s vysoce účinným  složením. Redukují nedokonalosti a zamezují jejich opětovnému výskytu. Již za 7 dní je pleť  viditelně čistější a regenerovaná, což dokazují klinické testy. 

„Za tvorbou pupínků a dalších nedokonalostí stojí většinou nadměrná produkce kožního  mazu v kombinaci s hromaděním odumřelých buněk,“ říká Marie Koswig z oddělení  Výzkumu a vývoje NIVEA. Tajemstvím dokonale čisté pleti je exfoliace. Ta pomáhá  odstranit odumřelé buňky a podporuje tak přirozený proces obnovy pleti, jež potom vypadá  čistější a zdravější. V řadě DERMA Skin Clear tento účinek zajišťují tři klíčové látky, mezi  které patří kyselina glykolová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a niacinamid. 

Kyselina glykolová (AHA): Umožňuje exfoliaci pleti, pomáhá proti nadměrnému  mazu a nedokonalostem, a zároveň dodává pleti hydrataci. Ve větších koncentracích  způsobuje vyšší citlivost na slunce, proto je doporučeno během dne používat krém s ochranným faktorem. 

Kyselina salicylová (BHA): Umožňuje exfoliaci pleti, uvolňuje nečistoty z pórů  a aktivuje proces obnovy pleti. Navíc má antibakteriální účinek. 

Niacinamid (vitamín B3): Zklidňuje pleť. Má protizánětlivé účinky a pomáhá obnovit  přirozenou hydratační bariéru pleti.  

„Tyto tři osvědčené ingredience dokonale spolupracují při exfoliaci a zároveň jsou jemné k pleti,“ říká expertka na výzkum a vývoj Marie Koswig. Nejkoncentrovanější složení z řady  NIVEA Derma Skin Clear má Noční exfoliátor, který obsahuje 8% komplex účinných látek.  „V této koncentraci lze produkt bez obav používat každý den,“ doplňuje Koswig.


NIVEA přináší produkty, které stojí za to zařadit do vaší denní rutiny.  


NIVEA Noční exfoliátor Derma Skin Clear, 40 ml, 230 Kč
Jak dobře si čistíte svou pleť? Vhodná exfoliace dokáže s problematickou pletí  udělat divy. Noční exfoliátor s 8 % AHA a BHA a niacinamidem aktivuje proces  obnovy pleti. Díky tomu viditelně redukuje pupínky, černé tečky a další nedokonalosti  pleti a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Pleť je viditelně čistší a hladší již po  7 dnech. 

NIVEA Čisticí pleťový gel Derma Skin Clear, 150 ml, 190 Kč
Pravidelné čištění je základem zdravé pleti bez pupínků. I když nenosíte make-up,  na obličej se vám každý den nachytá spousta nečistot či bakterií z okolního  prostředí. Spolu s potem, přebytečným kožním mazem a odumřelými kožními  buňkami pak tvoří živnou půdu pro pupínky. Čisticí pleťový gel efektivně vyčistí pleť  i hluboké póry a zamezí tvorbě nových pupínků s pomocí kyseliny salicylové  a niacinamidu.  

NIVEA Čisticí pleťový peeling Derma Skin Clear, 150 ml, 190 Kč
I pleť se sklonem k nedokonalostem může být čistá a zářivá. Mějte kontrolu nad  svou pletí a zatočte s černými tečkami. Čisticí pleťový peeling obsahuje kyselinu  salicylovou a niacinamid, s jejichž pomocí čistí zanesené póry, redukuje  nepříjemné pupínky a odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž předchází  opětovnému ucpávání pórů a tvorbě dalších pupínků. Složení je šetrné  k pokožce, nevysušuje a je vhodné k použití na pleť obličeje i další  problematické partie celého těla, např. dekolt či záda. Spolu s dalšími výrobky  řady DERMA CLEAR SKIN tak pečuje o problematickou pleť, aby byla příjemně čistá a svěží.  

NIVEA Čisticí pleťová voda Derma Skin Clear, 200 ml, 190 Kč
Zařaďte do své kosmetické rutiny pečující pleťovou vodu s nedostižnou dvojkou  ve složení: kyselinou salicylovou a niacinamidem. Společně s dalšími produkty z  řady DERMA SKIN CLEAR podporuje boj proti černým tečkám i pupínkům a  podporuje zdravý vzhled vaší pokožky. Pleť je viditelně jasnější už za 7 dní!  Navíc pomáhá redukovat přebytečný kožní maz a zároveň pleť hydratuje.  Složení obnovuje rovnováhu pleti, přičemž neucpává póry, takže si můžete  dlouhodobě užívat svěžího a čistého vzhledu opečovávané pleti. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram