Stylová pánská trika, která patří do šatníku každého moderního muže

Stylová pánská trika, která patří do šatníku každého moderního muže

Jaro si žádá jistou obměnu i v pánském šatníku. A proč nezačít od toho, co nosí muži nejvíce? Vybrali jsme pro vás tipy na stylová trička na novou sezónu. 

Po zimě plné šedých a hnědých svetrů, péřových bund a kabátů je čas nahodit zase trochu barev. A nemusí to být zrovna křiklavé odstíny žluté a růžové, abyste vytvořili dojem upraveného muže ve vyladěném jarním outfitu. Bohatě postačí, když svůj šatník trochu rozšíříte. Trička jsou tou nejlepší a nejjednodušší cestou. Proč? Protože pokud nosíte velikost M, většinou vám všechny trika M sednou, nemusíte je dlouho zkoušet ani vybírat, prostě mrknete a vidíte, které se vám líbí. Za nás doporučujeme vybírat z odstínů tmavě modré a šedé. Na jaro se hodí jako na jakékoli jiné roční období a s příjemnými jemnými vzory není pochyb, že je unosíte. 

  
Vzorované triko ONLY&SONS 499 Kč ; Šedé triko ONLY&SONS 469 Kč ; Puntíkaté triko Bellfield 829 Kč

Právě hezké, čisté a trendy triko vám pomůže, abyste každý den v práci (nebo ve škole) vypadali jinak i za předpokladu, že máte pořád jen dvoje džíny a jednu mikinu. Čím více padnoucích a vzorovaných triček vlastníte, tím více zajímavých outfitů vytvoříte. My jsme si oblíbili především dva zástupce z jarních kolekcí - žíhané triko Just Cavalli s červenou, oranžovou a růžovou (také v modré variantě) a černo-bílé !Solid, které když si představíme pod koženou bundou s šedými džíny a bílými Converskami, tají se nám dech. Pánové, takhle letošní jaro ano!

  
Zelené triko ONLY&SONS 469 Kč ; Červené vzorované Just Cavalli 4 919 Kč ; Bílé triko !Solid 549 Kč

zoot.cz ; pinterest.com ; bibloo.cz 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram