Stylové a funkční outfity na sport

Stylové a funkční outfity na sport

Podzim je tu s celou svou parádou. Teploty klesají, listy jsou jako z omalovánky a babí léto se střídá s deštěm. Co to znamená?

Zaběhněte první podzimní kilometry ve stylovém a funkčním outfitu.

Nejromantičtější čas roku, a přestože se nejčastěji radí zachumlat se do deky s kakaem a knížkou, my jsme trochu jiného názoru. Je ideální období navrstvit se do funkčního oblečení, nazout tenisky a vyrazit zdolávat podzimní běžecké kilometry. Ty červené tvářičky po výkonu a čistá hlava, ta za to zkrátka a dobře stojí!

Jak se na takový běh v chladnějším počasí připravit?

Když počasí nepřeje

Běháte-li ráno, teploty nemusí být úplně vysoké, a tak, aby vám zbytečně neztuhly svaly, oblékejte dlouhé legíny. Volte ideálně takové, které vás nikde nebudou škrtit, rdousit, škrábat... K nim přihoďte funkční mikinu nebo tričko s dlouhým rukávem, které bude také na tělo, zejména proto, aby vám pod něj nefoukalo a nenastydly vám záda.

Nikdy, a to za jakéhokoliv počasí, nezapomínejte na podprsenku s vysokou oporou. 

Když je tak akorát

Pokud není zima, ale na šortky to také nevidíte, sáhněte opět po legínách. Lýtka případný chlad vydrží dobře. Proti větru vsaďte na funkční bundu s technologií „windproof“ a voděodolnou povrchovou úpravou. Díky ní na vás bude nepřízeň počasí krátká, a navíc vás ochrání i před případným deštěm.

Vybíráme pro vás v Urbanstore.cz

Tričko Under Armour Qlifier Long Sleeve, 1 258 Kč

Legíny adidas Performance Ask Spr Tig Lt, 999 Kč

Mikina Nike Element Half Zip, 1 249 Kč

Boty Nike W Zoom Strike 2 Shield, 1 789 Kč

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram