Stylový interiér v bílé barvě zimy

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Někomu přijde bílý interiér jako chladný a jednotvárný, ale opak je pravdou. Mezi další výhody této barvy patří fakt, že odráží světlo a tím dodává prostoru vzdušnou a světlou atmosféru. Existuje široká škála různých odstínů. Bílý interiér určitě není nudný a vyvolává v člověku pocit čistoty, luxusu a jemnosti.

Neplácat páté přes deváté

Když se chystáte ladit váš interiér do bílých barev, musíte si uvědomit, že design tvoří celek. Každá místnost s jiným odstínem i barvou vytváří pouze chaos. Můžete ji kombinovat s dalšími barvami, ale opatrně. Je velký rozdíl mezi studeným a teplým odstínem.

Jaký styl zvolit

Bílé interiéry jsou čím dál oblíbenější a typickým prvkem pro tuto barvu je skandinávský styl. Můžete se především těšit na bytové doplňky, barevné polštáře a detaily, které díky bílé barvě krásně vyniknou. Dalším stylem pro bílou barvu je minimalismus. Působí čistě, svěže, jednoduše a prostorně, což tento styl vlastně i vyžaduje.

Jaké jsou mínusy

Velkým záporem je údržba. Přece jen je na bílé všechno vidět a pokud máte nezbedné děti nebo domácí mazlíčky, tak volte raději kombinaci různých barev nebo kvalitní omyvatelné materiály.

Nejlepší kombinace

Bílá barva vždy byla a bude hrát důležitou roli ve světě módy i designu. Lehce se kombinuje například se šedou, blankytnou, smaragdově zelenou, černou, starorůžovou, ale i zářivě žlutou, a především se dřevem.

Bílá bělejší interiér krásnější.

Zdroj foto: Pinterest.com, unsplash.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram