Svatba je váš den – udělejte si ji skutečně takovou, jakou ji chcete mít!

Svatba je váš den – udělejte si ji skutečně takovou, jakou ji chcete mít!

Svatba patří do rukou profesionálů

Čím dál tím víc lidí projevuje názor, že nepotřebují svatbu ktomu, aby sněkým, koho milují, mohli žít. Určitě na tom něco bude, ale speciálně apeluji na nás, ženy, sjednoduchou otázkou, která zvás by nechtěla být alespoň na jeden den „princeznou“, tou nejkrásnější ze všech, které bude spousta lidí kolem závidět, protože si bere někoho naprosto úžasného?

Ve skrytu duše po tom touží každá z nás. 

 Nikdy jsem svatbu neměla a tak přesně nevím, jak vůbec takové přípravy na ni probíhají a jaké drobnosti je potřeba zařídit. Jednou to ale přijde a vím, že to bude muset být skutečně originální!

Každý člověk je totiž originál a proto ten nejdůležitější den vživotě by měl být také originální a měl by o novomanželech vypovědět více než jen to, že se navzájem rozhodli sezdat! Samozřejmostí jsou věci jako svatební šaty, oblek pro muže, místo obřadu, místo svatební hostiny, výběr jídla, seznam hostů apod. Ale mnohdy se zapomíná na to, co dělá svatbu jinou, originální. Je to květinová výzdoba a vůbec všechny doplňky kolem. Udělala jsem si malý průzkum a zjistila jsem, že většina mých kamarádek měla jako svatební kytici mix růží nebo mix růží a gerber. Pouze jedna měla něco jiného a sice květiny, které miluje ze všeho nejvíc, tulipány a ještě velmi netradičně svázané! Nebojme se být jiné a současně své! A nezapomínejme na výzdobu stolů při svatební hostině, stůl musí být krásný! Když vejdou svatební hosté, tak by je neměla zaujmout velká plazma vpravo vrohu, ale krásně připravený stůl súžasnou květinovou výzdobou.

Nebojte se do výzdoby zakomponovat např. i různě barevné svíčky, barevné kamínky nebo barevný písek. Pokud si nevíte právě spřípravou kytice a výzdoby rady a ve finále na to ani nemáte čas, tak bych pro vás měla tip. Velmi dobrou zkušenost mají moje kamarádky s květinářstvím Veronica v Kladně. Květinářství Veronica: „Příjemná atmosféra není jen o lidech, ale také o okolí“ Květinářství Veronica navrhuje a realizuje květinové výzdoby pro svatby, plesy i různé společenské či profesionální akce. Se svatební výzdobou, ani s kyticí si nemusíte lámat hlavu. Svěřte se do rukou profesionální květinářce z květinářství Veronica a vaše svatba bude rázem obrazem vaší duše a bude taková, jaká jste vy a budoucí manžel. Pokud se chystáte na přípravy svatby, pak gratuluji knalezení „toho pravého“ a přeji pohodový život plný klidu, pohody, lásky a pevné nervové soustavy na osobu stranách. Pokud jste na tom obdobně jako já, tj. bez muže a slovo svatba je pro vás zatím sprosté slovo, tak nám, ženy, přeji, dobrý výběr muže a při výběru absenci růžových brýlí na očích.

Štěstí se jednou snad usměje na každou znás a možná, že si jednou budeme vyměňovat zkušenosti zpříprav svatby. Nic není nemožné.

 

Zdroj obrázků: Fotolia, svatební kytice - květinářství Veronica Kladno, svatební výzdoba - květinářství Veronica Kladno

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram