Svatební šaty pro nevěsty s křivkami

Svatební šaty pro nevěsty s křivkami

Plus size trh se rozvíjí i na poli svatebních šatů. Nemějte tak obavy a zbytečné stresy ze svých křivek. Svatební šaty se dají sehnat nádherné i pro ženy, které zrovna nemají vosí pas.

Pokud jste se zrovna začala poohlížet po svatebních šatech a děsí vás, že na všech těch promo fotografiích svatebních salonů a značek, které šijí svatební šaty, mají modelky takhle dlouhé nohy a takhle úzký pas, musíme vás rychle uklidnit. Nabídka svatebních šatů je široká a u některých střihů je naprosto jedno, zda máte větší prsa, širší ramena nebo větší pozadí. Naopak. Existují střihy, o jaké jste možná ještě nezavadila a které nějakou tu větší křivku i vyžadují. A to, že současný módní průmysl považuje za plus-size velikosti všechny větší než 38, hoďte za hlavu.

Šaty s výstřihem

Když už něco většího máte, tak to prodejte. U svatebních šatů se nehodí příliš velké výstřihy, ale decentní důraz na vaši největší přednost (doslova) bude v pořádku. Můžete sáhnout i po šatech s výstřihem na zádech, i ten vypadá u svatebních šatů elegantně.

Zvýraznění pasu

Pokud se cítíte nejsilnější v kramflecích právě v oblasti pasu, vyberte si šaty, které právě na něj dávají důraz. Mohou mít kolem pasu našitou stuhu nebo jinou aplikaci, která vás opticky zúží a samotné svatební šaty ozdobí.

Kratší sukně u šatů

Kratší sukně u svatebních šatů nebyly v minulosti ničím výjimečným a trend krátkých sukní alespoň pod kolena se u svatebních šatů začíná vracet. Působí to retro, a navíc v takových šatech jako nevěsta prodáte svoje lýtka. Když si k nim vezmete boty na vysokém podpatku, krásně vám společně s tímto střihem šatů opticky prodlouží nohy.

Krajka a poloprůhledný materiál kolem ramen

S krajkou a poloprůhlednými i průhlednými materiály se ve svatebních salonech nešetří. Někomu se líbí, někomu ne, v obchodech ale takové svatební šaty najdete z velké většiny. Nejste-li si jistá tím, že chcete mít odhalená ramena nebo ruce, nemusíte se hned soukat do šatů, jež vám budou připomínat neoprén. Krajka je především dekorativním prvkem a kolem ramen i na pažích vypadá úchvatně.

Rusalčí střih

Divila byste se, ale rusalčí střih sluší i jiným lidem než manekýnkám. Jen musíte vybrat ty správné šaty. Sukně ve tvaru malé mořské víly bude vypadat krásně na fotografiích, obáváme se však, že při jiných činnostech bude značně nepraktická.

Foto: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram