Svatební šaty v antickém stylu představila v nové kolekci HELEN MERTL

Svatební šaty v antickém stylu představila v nové kolekci HELEN MERTL

Návrhářka, která vzývá ženskou jemnost a eleganci, připravila novou svatební kolekci, kterou si zamilují všechny ženy, vzývající antické bohyně. Pokud vás letos čeká váš velký den a stále se nemůžete rozhodnout pro jedny konkrétní šaty, nyní už budete mít nejspíš jasno. 

HELEN MERTL je značka specializující se především na svatební šaty z luxusních materiálů. Mezi své oblíbené řadí návrhářka přírodní hedvábí, ze kterého tvoří minimalistické modely, vyznačující se kvalitou zpracování s rafinovanými střihy.

Šaty vesměs v jedné délce, avšak s různorodým řešením rukávů s důrazem na dekolt i pas potěší všechny princezny toužící po dokonale uvolněném svatebním střihu v kombinaci s jemností a elegancí. Svoboda a volnost ve spojení se sňatkem a celoživotním závazkem nejsou v rozporu, právě naopak. Svatební šaty HELEN MERTL nabízejí nový pohled na váš svatební den.

Každá žena si v této kolekci může najít taková střihová řešení šatů, která budou lichotit její postavě. Hedvábné svatební šaty se vyznačují nadčasovostí a originalitou.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram