Swarovski oslavuje kouzlo svátků prostřednictvím zázraku galaxií

Swarovski oslavuje kouzlo svátků prostřednictvím zázraku galaxií

Oslavte vánoční období společně se značkou šperků milující radostnou extravaganci. Hvězdné dárky a fascinující ozdoby plné savoir-faire značky oslavují kouzlo svátků.

Společnost Swarovski pomocí síly křišťálů podněcuje sebevyjádření a dává každému příležitost během svátků zazářit.

Oslavte zázrak křišťálů

Šperky jako dárek v období vánočních svátků jsou dokonalým spojením mnohotvárných kamenů v různých výbrusech, přičemž každý z nich je vyroben s ohledem na maximální dojem. Pomocí plejády barev a charakteristických tvarů křišťálů Swarovski podněcuje sebevyjádření, které je dnes tak důležité. 

Sváteční řady šperků:

LUNA

Energetická. Záhadná. Odvážně svůdná. Luna využívá nesrovnatelnou krásu Měsíce a proměňuje jeho půlměsíc v řadu provokativních šperků. Designy mají punkový nádech a třpytí se složitým pavé, ostrými úhly a zářivými koulemi.

Swarovski - šperky Luna

MESMERA

Okouzlující designy z řady Mesmera jsou opulentní a propracované, pečlivě vytvořené za využití špičkového savoir-faire značky, a třpytí se jako hvězdný prach. Letošní nápadné kousky vytvořené z odvážných průsvitných křišťálů jsou dokonalým doplňkem pro nadčasové příležitosti. 

GEMA

Představte si souhvězdí křišťálů seskupených v zářivých odstínech modré a bílé. To je půvabná elegance řady Gema, která se vyznačuje širokou škálou výbrusů a kamenů snoubících se v dokonalé harmonii. Barevné tóny plné světla jsou ideální pro toto zářivé období roku.

Swarovski - šperky GEMA 

MATRIX

Designy z řady Matrix jsou v neustálém pohybu. Šňůrky čirých a barevných křišťálů se zdají být téměř nekonečné a pro sváteční období vytvářejí dokonalý závoj sofistikovanosti a luxusu.

HYPERBOLA

Klíčovou vlastností řady Hyperbola je složitost. Letošní propracované kousky, které se různě kroutí a otáčejí za využití úhledných kovových struktur a spirál ze zelených a bílých kamenů, přinášejí slavnostní drama. 

Interiérové sváteční dekorace:

Swarovski neopomíná ani interiérové dekorace pro období vánočních svátků. Jsou mezi nimi závěsné ozdoby nejenom jako sběratelský artikl, ale také kolekce Holiday Cheers plná dětské radosti, zářivé hvězdy i klasické ikonickké postavičky Swarovski. 

Swarovski - interiérové dekorace

 

OZDOBA, VÝROČNÍ EDICE

Závěsné ozdoby z výroční edice Swarovski jsou vyhledávaným sběratelským artiklem již od roku 1991. Hvězdné designy pro rok 2023 se inspirují harmonií přírody a vědy a ožívají díky nezaměnitelnému savoir-faire Swarovski. Každý z nich, k dispozici v klasické nebo 3D podobě a zavěšený na luxusní rypsové stuze, je symbolem svátečního tepla a světla.

KOLEKCE HOLIDAY CHEERS

Hravě navržená kolekce Holiday Cheers plná dětského úžasu je oslavou nejsrdečnějších tradic tohoto svátečního období. Letošní překvapení sahají od perníkových ozdob a pruhovaných cukrovinek až po půvabné louskáčky a drzého skřítka – to vše zabalené do sváteční červené, bílé a zelené barvy.

KOLEKCE HOLIDAY MAGIC 

Z těchto krystalických ozdob vyzařuje magické kouzlo. Designy pro rok 2023 v zářivých zlatých tónech s jasnými čirými křišťály zahrnují nádherného anděla v letu a tři světlo přitahující hvězdy v různých velikostech. Zářivé příklady technického mistrovství Swarovski.

POSTAVIČKY SWAROVSKI

Jsou zpět, aby si užily další zábavu. Oblíbená řada ikonických postaviček Swarovski přivítá v roce 2023 nové krystalické kousky, včetně zářivě zelené verze krávy Mo a dvojice roztomilých medvídků Kris, kteří oslaví 30. narozeniny kouskem s pruhovaným bonbónem.

Swarovski - postavičky

ONLINE ADVENTNÍ KALENDÁŘ SWAROVSKI

Online adventní kalendář na webu Swarovski se po loňské premiéře vrátí také v roce 2023. Po celý prosinec budou na vybraných trzích probíhat interaktivní hry s řadou svátečních cen, od šperků a brýlí až po vánoční ozdoby a porcelánové vázy z kolekce Swarovski x Rosenthal. Mezi další překvapení budou patřit vstupenky do Swarovski Kristallwelten v Rakousku a celoroční členství ve Swarovski Crystal Society. Online adventní kalendář s 24 kouzelnými dvířky je příslibem radosti po celé sváteční období. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram