dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

ANGLICKÁ MÓDA

Podzimní kolekce Burberry byla vytvořena pro všechny i pro nikoho

V přehlídce Burberry na fashion weeku v Londýně zobrazil návrhář a kreativní ředitel značky Riccardo Tisci nejen svůj cit pro krásu, ale také bolesti, se kterými se společnost aktuálně potýká.

Celý článek

Představujeme DOROTHY PERKINS - značku, která vám vnese do šatníku nadčasovost

Britská značka, která svým oblečením perfektně reprezentuje svou zemi a její styl. Dorothy Perkins milují ženy třeba i proto, že myslí na malé i vysoké, silnější postavy i těhotné. 

Celý článek

Vévodkyně z Cambridge v nádherných šatech na dostizích Berkshire

Kate Middleton během narozenin britské královny získává se svou rodinou mnoho pozornosti. Objektivům neunikla ani její návštěva dostihů, kde ji to slušelo jako vždy. 

Celý článek

Odkud se vzal Steampunk a jak vypadá v módě?

Životní styl s odkazem na viktoriánskou Anglii a průmyslovou revoluci silně zasahuje i do módy. I přes ve společnosti méně přijímané slovo punk  ve svém názvu, nabízí v módě krásnou podívanou.

Celý článek

Jaro/léto Burberry 2016 přináší do pánského šatníku vzor žirafí srsti

Jindy konvenční kolekce klasické anglické značky se dnes vydala do ne tolik poznaných vod. Modelům kolem krku uvázala dlouhé šátky a trika potiskla motivem žirafy. 

Celý článek

Těhotenská móda vévodkyně z Cambridge

Narození druhého královského potomka ve Velké Británii se blíží a podle aktuálních informací, už Kate do porodu neuvidíme. Tak je vhodný čas na rekapitulaci jejich těhotenských outfitů. 

Celý článek

Kate Middleton je princeznou i během těhotenství se svým druhým potomkem

Vévodkyně z Cambridge je jednou z nejlépe oblékaných žen. A nyní, když čeká své druhé dítě, je inspirací i co se týče těhotenských outfitů! 

Celý článek

Pre-fall 14 Lela Rose představuje britskou eleganci v podobě koktejlek a zkrácených kahot

Kolekce pro letošní Pre-fall od americké návrhářky je stavěna především na koktejlových šatech, výrazných vzorech a jednoduchosti, se kterou návrhářka modely kombinovala dohromady. 

Celý článek

Skvělé nákupy v zahraničí slibuje Primark

Nejen v létě vyráží mnoho z nás na dovolenou do zahraničí. Je jedno, jestli jedeme na aktivní dovolenou, za památkami nebo za plážovým relaxem, vždy si chceme něco přivézt.

 

Celý článek

Kolekce Pre-fall Carolina Herrera - jednoduchá elegance v khaki i béžové

21 modelů v jednoduchých barvách, jemných liniích a s prvkem anglického stylu - to je pre-fall kolekce americké návrhářky Caroliny Herrera. Její modely ráda obléká i manželka Baracka Obamy. A my už víme proč!

Celý článek