dnes je 30.03.2020 a svátek má Arnošt

ARMANI

Giorgio Armani projevil soucit a solidaritu vůči Číně na přehlídce bez diváků

Závěr přehlídky Giorgio Armani podzimní kolekce 2020 byla více než dojemná. Návrhář, který nadále dokazuje důležitost módy pro společnost, projevil solidaritu s Čínou, kterou sužuje prozatím neléčitelný coronavirus.

Celý článek

Moderní oděvy podzimní kampaně Emporio Armani kontrastovaly s historickým prostředím Milána

Italský módní dům Armani představil novou kolekci své sesterské značky Emporio Armani. Sbírka na podzim a zimu 2019 byla focena v ulicích Milána. 

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Parfémové dárky pro milovnice jemných vůní

Přemýšlíte o nákupu nového parfému nebo chcete obdarovat někoho blízkého? Zavítejte tedy do světa Notino.cz. Má pro vás ty nejžhavější novinky!

Celý článek

The Neon Demon – v hlavní roli Saint Laurent, Giles a Armani

Nový atypický horor režiséra Nicolase Winding Refna zve diváka do prostředí losangeleského módního průmyslu, který nemůže být ochuzen o návrháře světového formátu.

Celý článek

Nový parfém Armani Code Satin je určen pro mladé ženy

Nová vůně módní značky Armani s trochu tajemným názvem Code Satin Perfume je specifikována jako vůně pro mladé ženy po dvacítce. A doprovází ji i krátký reklamní spot. 

Celý článek

Armani Exchange a jeho futuristicky pojatý zimní lookbook

Odnoš značky Armani odprezentovala lookbook zimních modelů na hory i do města ve futuristicky pojatém prostředí. 

Celý článek

Rihanna si plní další sen. Zakládá vlastní agenturu.

Rihanna je ženou, která dobývá svět ve všech směrech. Není tedy jen populární zpěvačkou, zvládla si zahrát i ve filmu, získala sedm cen Grammy, cenu ikony naší generace AMAs, v roce 2010 vydala svůj parfém Rebelle Fleur, stala se tváří značky Nivea, Armani, ve společnosti River Island vydává své oblečení, stala se kreativní ředitelkou značky Puma a přesto je něco, na co si sáhne až nyní…

Celý článek

Katy Perry v rozkvetlém Harper's Bazaar

Katy Perry nafotila pro říjnový Harper's Bazaar rozkvetlý editoriál plný červené. I v říjnu nám tak připomíná dávno zapomenuté romantické léto.

Celý článek