dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

ASYMETRIE

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Sexy Swanepoel v jarní kampani Miss Sixty plné volánků

Italská módní značka znovu oslovila populární modelku Candice Swanepoel, aby zapózovala při nafocení nejaktuálnější kampaně.

Celý článek

Inspirací Kateřiny Geislerové je samotná žena, materiál a pohyb

Módní návrhářka Kateřina Geislerová se vepsala do srdcí českých dam svou elegantní, velmi ženskou a nadčasovou tvorbou, jejíž inspirací je žena jako taková.

Celý článek

Versace Jaro/léto 2015

Donatella Versace poprvé po dlouhé době výrazněji oživila svoji kolekci barvami a potisky. Modely v oblíbené černé barvě pak zjemnila bílými či pastelovými potisky i použitím nelesklých a neprůsvitných materiálů.

Celý článek

Prabal Gurung Jaro/Léto 2015

Jarní kolekce Prabal Gurung je pokračováním předchozí návrhářovy tvorby. Opět se inspirovala přírodou Nepálu, kde Gurung prožil svoje dětství, jen tentokrát působí jemnějším, průsvitnějším a pastelovějším dojmem.

 

Celý článek

Gábina Páralová oblékne do letních šatů romantičky i sportovkyně

Gábina Páralová miluje šaty a chce, aby je milovaly všechny ženy. Letní šaty z nové kolekce působí maximálně žensky a jsou neuvěřitelně pohodlné.

Celý článek

Jarní inspirace 2007 podle talentovaných návrhářů – Puk Lykke

Jako módní smršť vtrhla na přehlídkové molo módní návrhářka Puk Lykke 

 

Celý článek