dnes je 30.10.2020 a svátek má Tadeáš

ATELIER VERSACE

Nová podzimní kolekce Atelier Versace je milostným dopisem k sebevědomí

Donatella Versace v nové podzimní a zimní kolekci 2020 oslavovala moderní ženy a muže. Při vytváření se inspirovala nejen lidmi kolem sebe, ale také přírodou a abstraktním uměním. 

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek

Z podzimního lookbooku Atelier Versace čiší elegance a luxus

Pokud jste někdy snila o opravdu pohádkových šatech s moderním pojetí, věříme, že Atelier Versace všechny tužby (nevědomky) splnil v podzimní kolekci. 

Celý článek

TOP 10 odvážných outfitů červeného koberce

Kdy je nejvhodnější doba pro popuštění fantazie, pro odhalení téměř všeho a zároveň ničeho? Červený koberec. Událost, na které chce být každá žena nepřehlédnutelná.

 

Celý článek

TOP outfity z předávání cen MTV 2019

V New Yorku se na předávání cen MTV sešly ty největší hvězdy hudebního průmyslu. To nejlepší však byly outfity, se kterými se hudebníci představily na červeném koberci.

Celý článek

Opulentní róby předvedl v Haute Couture 2017 Atelier Versace

První z Haute Couture kolekcí pro podzim 2017 plně dostává vlastností, které má Couture mít - opulentnost a luxus od prvního pohledu. Pojďte se ponořit do tvorby Atelier Versace.

Celý článek

8 nejúchvatnějších rób z podzimních přehlídek Haute Couture 2015

Redakce Móda.cz vybrala 8 šatů, které nás během podzimních přehlídek Haute Couture naprosto uchvátily. Jsou noblesní, sofistikované a neopakovatelné!

Celý článek

Atelier Versace Podzim 2015 Couture

Malá lesní víla podle Atelier Versace z nové kolekce značky pro období Couture Podzim/Zima 2015/16.

Celý článek