dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

AUDREY HEPBURN

Waight Keller opouští Givenchy. Podívejte se na její nejlepší modely, včetně svatebních šatů pro Meghan Markle

Vytvářela svatební šaty na královskou svatbu pro Meghan Markle a navrhovala snové kolekce pro módní dům Givenchy. Clare Waight Keller stála v čele brandu tři roky. Podívejte se s námi na nejlepší modely, které pro francouzskou značku vytvořila.

Celý článek

Tři módní ikony aneb inspirativní ženy světa

Jejich osobitý styl zaujme na první pohled, a to právě ony udávaly módní styl a směr 20. století. Která se nejvíce zamlouvá vám? Krásná herečka a dobrovolnice, oblíbená žena tehdejšího prezidenta USA nebo nevšední modelka s jasným cílem?

Celý článek

Oblékněte se podle Audrey

Velké temné pronikavé oči, ve kterých se utopil nejeden muž, jemná dokonalá pleť, štíhlá postava, éterická bytost. Řeč je o Audrey Hepburn, ženě s velkým Ž.

Celý článek

15 IKONICKÝCH ČERNÝCH ŠATŮ ZE STŘÍBRNÉHO PLÁTNA

Každá žena si ráda oblékne elegantní či rafinované šatičky temných tónu. Přinášíme vám 15 ikonických scén ze stříbrného plátna, ve kterých figurovaly zapamatovatelné černé šaty. 

Celý článek

Olivia Palermo to jako Audrey Hepburn zvládla skvěle

Půvabná Olivia Palerno si v nadčasovém stylu malých černých a vyčesaného drdolu společně s kouřovým líčením inspirovaného Audrey Hepburn vedla téměř nerozeznatelně od ní samotné. 

Celý článek

Tajemství krásy Audrey Hepburn

Look „Fair Lady“ se dá překvapivě lehce okopírovat. My ale známe tajný recept na krásu půvabné herečky Audrey Hepburn i její zlatá pravidla.

Celý článek

Módní ilustrátorka Megan Hess a její fascinující tvorba

Megan Hess byla předurčena k tomu, aby svou rukou zachytila módní ikony i nesmrtelné couture modely napříč historií.

Celý článek

Líčení ve stylu nehasnoucí krásy Audrey Hepburn

Audrey Hepburn ohromila celý svět nejen svým stylem oblékání, ale také líčením. Podívejte se, jak jednoduché je vytvořit look alá „Fair Lady“.

 

 

Celý článek

Emma Ferrer debutuje v modelingu

Vnučka Audrey Hepburn se vrhá do modelingu. Před pár dny byly zveřejněny její první profesionální fotografie. Je Audrey vůbec podobná?

Celý článek

Životní příběh Coco Chanel

Dnešní podoba módního domu Chanel je dnes spojována hlavně s Karlem Lagerfeldem. Na počátku ale stála módní návrhářka a vizionářka Coco.

Celý článek