dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

AUKCE

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Benefiční aukce pro dlouhodobě nezaměstnatelné je odstartována

Podpořte znevýhodněné na trhu práce tím, že si koupíte designový kousek od známých osobností…

Celý článek

Bohatý sirotek CHARITATIVNÍ AUKCE FOTOGRAFIÍ

Charitativní aukci fotografií pod záštitou organizace Bohatý sirotek nelze označit jinak než jako akci s dobrým cílem na skvělé úrovni.

Celý článek

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls dospěl do finále

Charitativní projekt Pink Capret: Helping Dolls ve středu 29. 4. vyvrcholil v neuvěřitelné finále – podařilo se vybrat nádhernou částku, téměř 150 tisíc korun!

Celý článek

Jak se vyhnout padělanému zboží z internetových obchodů

Dávat si pozor při nakupování na tržnicích se zbožím z Asie jsme si už zvykli. Víme, že boty neznámého původu nám obvykle dlouho nevydrží a bolí nás z nich nohy. Ale co takhle nákup bot na internetu? Myslíte, že je to bezpečné?

Celý článek