dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

BALERÍNY

Boty, které ovládly letní sezonu: Jaké z nich musíte mít?

Boty jsou jedním z těch módních kousků, kterých se ženy nemohou nabažit. Jaké jsou letošní dámské letní trendy, které teď ovládají trh? Nechte se inspirovat našimi tipy a obnovte svůj letní botník o tyhle krásné kousky. Každá z vás si zajisté vybere.

Celý článek

Tři podzimní kousky, které určitě unosíte

Nebude dlouho trvat, přijdou pochmurné podzimní dny a bude to chtít zase něco nového do šatníku. Přinášíme tři tipy z e-shopu Stylový butik.

Celý článek

Znepokojivé informace o nošení balerín

Že vysoké podpatky ničí zdraví našich chodidel, nohou a potažmo celé držení postavy, víme. Ale tušila jste, že plochými balerínami to moc nevylepšíte?

Celý článek

Jaké boty by vám na jaře 2016 neměly scházet?

Trendy se netýkají jen oblečení, ale i obuvi. A je nám velkou ctí představit vám tak krásné a stylové modely, které pro letošní jaro 2016 módní značky připravily. 

Celý článek

Žabky a balerínky ZAXY vás budou letos bavit

Není to přímo tak, že by značka ZAXY kopírovala Mel. Ovšem značnou podobnost u provedení balerín upřít nemůžeme. Každopádně je cenově dostupnější variantou pro ty, kteří si Mel dovolit nemohou. 

Celý článek

3 základní trendy v obuvi pro jaro 2016

Dovoleno je toho hodně. Ale hlavně ať je to špičaté, roztomilé a princeznovské. Přesně to si totiž žádají aktuální módní trendy v obuvi. A těmhle se tedy obzvláště rády podvolíme!

Celý článek

Co jsou vlastně ty voňavé, poutavé plastové boty Melissa?

Noblesní, komfortní, úchvatné. Z toho se časem staly populární a symbolické. Provoní vám celý botník a omotají si vás kolem prstu. 

Celý článek

Jarní dámská kolekce obuvi CCC - po čem se v prodejně porozhlédnout?

Prodejny CCC zaplavily před několika lety Česko a pro každou sezónu jsou zaplněny novými trendy a modely nejrůznějších bot. A co pro nás přináší pro jaro 2015?

Celý článek

Pravý styl se pozná na letištích - co se tam nosí?

Podívali jsme se na celebrity, které cestují napříč světem a zjistili jsme, že jejich outfity mají spousty společných prvků. Nechybí mezi nimi designové tašky, sluneční brýle a tepláky. 

Celý článek

Oblečení na večerní party pro ženy a dívky

Chystáte se dnes večer na zahradní party? Možná bude chladno.

Celý článek