dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

BAREVNÉ KOMBINACE

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Celý článek
Barevné kalhoty

Nebojte se barevných kalhot

Vyzývavá červená oživená romantickou růžovou nebo elegantní fuchsiová v kombinaci písečné žluté. Nebojte se barevných kalhot! Naučíme je vás nosit a barevně je kombinovat.

Celý článek

V letošní zimě jsou in krémové a bílé barvy

Ve světě módy se trendy stále mění a není tajemstvím, že bílá barva ovládla Vánoce i módní kousky letošního roku. I když se bílá nejčastěji nosí v letních měsících, tak je tomu tento rok jinak.

Celý článek

Monique Lhuillier se barev nebála a kolekci S/S 2016 do nich zabalila celou

Monique Lhuillier prohýřila jaro 2016 nejen odstíny modré, růžové nebo zelené, nýbrž rovnou všemi najednou! A my říkáme proč ne?! Když to tak umí!

Celý článek

Ty nejstylovější dámské tenisky Nike - které musíte mít i vy?

Móda.cz prohlédla regály s obuví Nike a vybrala pro vás TOP designové tenisky. Některé jsou určené k trénování, jiné k běhu a některé na celoroční doplnění vašich outfitů.

Celý článek

Poradíme vám, jak si vytvořit ještě o něco lepší styl!

Takže narovinu. Každá žena má občas pocit, že by potřeboval její šatník obměnit a její styl pozvednout na vyšší úroveň. To se může uskutečnit společně s triky, které přináší Móda.cz

Celý článek

Léto 2015 zahaleno do extravagance u značky Baldinini

Baldinini - italská značka, která na českém trhu zastupuje dobré jméno italských ševců a luxusní pohodlné obuvi. Přínášíme vám náhled do její filosofie i nejnovější kolekce. 

Celý článek

Pochmurné podzimní dny si zaslouží rozzářit barevnou kabelkou

Vaše barevná kabelka nemusí být nutně neonová a zářit do dálky! (Ale může!) Ukážeme vám, jak i z hnědé kabelky udělat výrazný doplněk! 

Celý článek

Kolekce Escada pro S/S 2015 je opravdu barevná

Metalické kalhoty, vzorované sukně, barevné pásky, boty i kabelky. To vše tvoří jarní Ready To Wear kolekci ženské značky Escada pro rok 2015...

Celý článek

Námořnická modrá se stává novou černou - na oblečení i na doplňcích

Tmavě modrá barva, nejčastěji vídaná v kombinaci s bílou a červenou, plně nahrazuje univerzální černou. Je elegantnější, originálnější a navíc ji lze nosit stejně snadno! 

Celý článek