dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

BĚH

Stylové sportování - raději jógu, běh nebo plavání?

S teplejším počasím se nám také otevírá více možností ku sportování. Z pásu můžete seběhnout do parku a z bazénu pod zářivkami vyplavat pod širé nebe. 

Celý článek

Povánoční cvičení? Jedině ve stylových legínách

Připravili jsme si pro vás ty nejlepší legíny, které vás zvednou ze židle. Budou vás motivovat a cvičení s nimi bude hned veselejší!

Celý článek

Unaveným nohám po běhaní pomohou adjustační ponožky

Máte rádi běhání, ale moc dobře víte, že by si vaše chodidla po něm také potřebovala pořádně odpočinout? Speciální Adjustační ponožky jim pomohou.

Celý článek

#FallinNike IV. - (NE)Vyvrátíme mýty o běhání

S Nike trenérkou Sarah Vegnerovou jsme si popovídali na téma nejčastějších mýtů o běhání. Které jsou pravdivé a které nikoli? 

Celý článek

#FallinNike III. - Jaký sport je pro vás nejvhodnější?

Běh, plavání, jóga, spinning, zumba, pilates... všechny je znáte, ale víte, jak často se jim věnovat, a co pozitivního vám kromě dobrého pocitu vlastně přinášejí? 

Celý článek

#FallinNike II. - vše o N+TC aplikaci a jak jsme začali v redakci cvičit

Druhý díl podzimního cvičícího speciálu vám přiblíží jednu z nejlepších tréninkových aplikací. A my prozradíme, jestli už jsme začali něco dělat... 

Celý článek

#FallinNike I. - Jak běhat na podzim + výzva redakce Móda.cz

První díl naší cvičící série přináší odpovědi na velmi důležité otázky týkající se běhu na podzim. Zároveň vám prozradíme, jakou výzvu jsme si dali v redakci. 

Celý článek

Pojďte do toho s námi! A stylově!

Jasně, každý umí začít cvičit na Nový rok, na jaře, před létem a v létě. Ale už jste někdy slyšeli, že by někdo začínal cvičit na podzim? My ne. A proto jsme to udělali. 

Celý článek

UnlimitedPrague - cvičení s Nike bez limitů

Letošní léto je sportem nabité, zapojte se i vy!  Od pondělí 15. srpna do čtvrtka 18. srpna se můžete zúčastnit speciálních tréninků na pražské Letné. Pro ty nejodvážnější jsou vypsané i noční lekce.

Celý článek

Jak se vybavit na běhání ve tmě?

Jak běhat v šeru nebo ve tmě tak, aby to pro vás bylo bezpečné a pohodlné?

Celý článek