dnes je 04.03.2021 a svátek má Stela

BÉŽOVÁ BARVA

Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Počasí je věčné a zároveň i vděčné téma. Dokáže prostě občas pěkně potrápit. Pokud se vám také stává, že si nejste jisti, co si obléci, když je venku zrovna tak nějak nijak, máme pro vás pár tipů, jak podobnou situace hravě zvládnout.

Celý článek
Trendy béžová barva a jak ji nosit

Mátová šedá či pastelová levandulová aneb S čím kombinovat trendy béžovou

Káva s mlékem, srst kopytníků či krásy přírody. To symbolizuje béžová barva, hnědá v kombinaci šedé a žluté. Barevné spektrum béžové vyznívá velmi uklidňujícím dojmem, pocitem jistoty, ale také přemírou luxusu a vznešenosti. A co béžová znamená pro vás?

 

Celý článek

Podzimem proplujte v monochromatických outfitech - jak je tvořit?

Černá k černé, bílá k bílé a šedá k... ano, šedé. Není to těžké pochopit, ale těžší už to bývá správně vytvořit. Jak na monochormatické outfity se ale dá naučit!

Celý článek

Tak se oblékají styloví muži napříč evropskými velkoměsty

Obdivujeme je všichni - muže, kteří se dokáží obléknout tak, že se nám na chviličku pozastaví dech. Pojďme se podívat na jejich zimní outifty. 

Celý článek

Monochromatické outfity vedou napříč generacemi a státy- přinášíme inspiraci jak na ně!

O celočerných outfitech jsme vám již říkali. Přišel nejvyšší čas, porozhlédnout se po monochromatických outfitech v jiných odstínech - béžové, šedé nebo hnědé! 

Celý článek

Trendy tipy, jak nezmrznout, a přitom být děsně „in“ i v zimě

Která žena by nemilovala trendové zimní kabáty nebo sáčka

Celý článek

Nina Ricci: Návrat něžných poetických víl

Kdo řekl, že romantika je v dnešní moderní době již mrtvá? Značka Nina Ricci tvrdí pravý opak: Romantika se vrací. Nová kolekce RTW pro jaro 2009 je v duchu klasické ženskosti. Průhledné materiály a šifon pro pravé dámy toužící po romantice!

Celý článek

To nejlepší z pánských kolekcí pro jaro a léto 2008 – 3. část

Dnes vám přinášíme třetí část módních tipu letních pánských kolekcí. Inspirujte se kolekcemi návrhářů a značek, jakými jsou Dolce & Gabbana, John Galliano nebo Louise Vuitton.

Celý článek

Právě letí puntíkované outfity!

Váháte, zdali si pořídit puntíkovaný outfit? Neváhejte!

Celý článek