dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

BLOND

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Brunetka, nebo blondýnka? V jaké barvě vlasů to celebritám sluší víc?

Radikální změna barvy vlasů je velký krok. Tyto celebrity dokázaly, že se takových změn rozhodně nebojí a vypadají skvostně, ať se děje, co se děje.

Celý článek

Nekonečně blond – zimní kolekce účesů Franck Provost

Nekonečně blond zimu ve francouzském stylu vám ve své kolekci účesů a barev pro Zimu 2014/2015 přináší významný pařížský kadeřník Franck Provost.

Celý článek

Podzimní barvení

Jaké odstíny barev se u vlasů řadí k podzimním a které neobvyklé odstíny v dámském barvení se staly již celosvětovým trendem?

Celý článek

Blondré – styl barvení vlasů jako z Hollywoodu

Vytvoření dokonalé blond barvy patří mezi technicky nejnáročnější a přitom tvoří až 60% veškeré nabídky kadeřnických salonů. Kim Vö, stylista hollywoodských celebrit, ale přišel s novým vlasovým trendem.
 

Celý článek

Nové BLONDME: Jedinečné, zářivé, osobité

Blond představuje ženskost, půvab a přístup k životu. Ale co je nejdůležitější: blond je osobitá! A Schwarzkopf Profesional vám nyní umožní vytvářet nové promyšlené blond styly.

Celý článek

Není blond jako blond – odstínů blond barvy je nesčetně!

Přemýšlely jste někdy o tom, jak můžete na své okolí působit barvou svých vlasů? 

Celý článek

Chcete se stát z černovlásky blondýnou? Víme, jak na to!

Udělejte radikální změnu, třeba z černovlásky na blond?

Celý článek

Škodí těhotným barvy na vlasy?

Všechny se snažíme udržet si svůj vzhled stále svěží a mladistvý. A když to nejde tak úplně samo, trochu si pomůžeme. Tu sáhneme po líčidlech, zajdeme si do solária, na kosmetiku, nebo se necháme hýčkat v kadeřnickém salónu. Říká se, že ženy během těhotenství ještě zkrásní, ale to neznamená, že se o sebe přestanou starat úplně. Barva se z vlasů rychle vymývá a stejně i odrůstá. Nechtějme si raději ani představit, jak by neupravená kštice vypadala po devíti měsících.

Celý článek