dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

BLOND BARVA

Jak správně pečovat o blond vlasy

Krásné blonďaté vlasy dají spoustu práce a potřebují více péče než jiné odstíny. Ptáte se, jak se o své vlasy správně starat? Ať už máte přírodní nebo barvené vlasy, musíte je vždy udržet v dobré kondici nejen kvalitními přípravky, ale i péčí.

Celý článek

Někdo to rád blond

Blond se zkrátka musí umět, o tom není třeba vést dlouhé diskuze. Když některý kadeřník ovládá kouzla, která stojí za vytvořením dokonalé blond pro její nositelku, stojí se na něj fronty. Doslova. Jednou z těchto kouzelníků je kadeřnice celebrit Lussi Bugnerová, která se s námi podělila hned o několik rad, jak být správná blondýnka.

Celý článek

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek

Blond trendy přímo z Hollywoodu

Trendy přicházejí a odcházejí, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemství. Zkuste to i vy!

Celý článek

Blondré – styl barvení vlasů jako z Hollywoodu

Vytvoření dokonalé blond barvy patří mezi technicky nejnáročnější a přitom tvoří až 60% veškeré nabídky kadeřnických salonů. Kim Vö, stylista hollywoodských celebrit, ale přišel s novým vlasovým trendem.
 

Celý článek

Nové BLONDME: Jedinečné, zářivé, osobité

Blond představuje ženskost, půvab a přístup k životu. Ale co je nejdůležitější: blond je osobitá! A Schwarzkopf Profesional vám nyní umožní vytvářet nové promyšlené blond styly.

Celý článek

Není blond jako blond – odstínů blond barvy je nesčetně!

Přemýšlely jste někdy o tom, jak můžete na své okolí působit barvou svých vlasů? 

Celý článek

Barevné účesy s trikolórou rozhodně nenudí a vašim vlasům přidávají objem!

Pokud vás již jednobarevná masa vašich vlasů nudí, zkuste něco nového

Celý článek

Sama sobě kadeřnicí 7: Vyzkoušejte módní blonďaté kudrny

Následující článek vám přináší další z trendy tipů pro vytvoření kreativního účesu

Celý článek