dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

BLOND VLASY

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak správně pečovat o blond vlasy

Krásné blonďaté vlasy dají spoustu práce a potřebují více péče než jiné odstíny. Ptáte se, jak se o své vlasy správně starat? Ať už máte přírodní nebo barvené vlasy, musíte je vždy udržet v dobré kondici nejen kvalitními přípravky, ale i péčí.

Celý článek

Drdoly a jejich přeměny na podzim mezi účesy vedou

Jestli drdoly cucháte a necháváte z nich volně padat prameny vlasů nebo je raději držíte pod kontrolou pod pevnou gumičkou, na tom nezáleží! Podzim přeje všem!

Celý článek

Blond trendy přímo z Hollywoodu

Trendy přicházejí a odcházejí, ale blond, nejžádanější vlasová barva, nikdy neztrácí svůj typický šarm. Umění svádět blond barvou je mezi hollywoodskými hvězdami veřejným tajemství. Zkuste to i vy!

Celý článek

Blondré – styl barvení vlasů jako z Hollywoodu

Vytvoření dokonalé blond barvy patří mezi technicky nejnáročnější a přitom tvoří až 60% veškeré nabídky kadeřnických salonů. Kim Vö, stylista hollywoodských celebrit, ale přišel s novým vlasovým trendem.
 

Celý článek

Nové BLONDME: Jedinečné, zářivé, osobité

Blond představuje ženskost, půvab a přístup k životu. Ale co je nejdůležitější: blond je osobitá! A Schwarzkopf Profesional vám nyní umožní vytvářet nové promyšlené blond styly.

Celý článek

Zkuste odstín blond s nádechem karamelu. Budete neodolatelná!

Sníte o barvě vlasů, která má nízké nároky na údržbu

Celý článek